Portalas PARDUODAMAS!

 

parduodu verslą portalą

Jeigu Tu užėjai į šį puslapį, tai greičiausiai per Google paiešką, nes prie šio srauto atvedimo dirbome gana ilgai ir gana sėkmingai: nes iki šiol kas mėnesį sulaukiame nemažai srauto net turiniui neatsinaujinant.

Nebeturime pakankamai laiko, kad galėtume šį portalą vystyti ir toliau.

Todėl skelbiame aukcioną. Daugiausiai pasiūlęs žmogus taps naujuoju šeimininku.

Švenčių idėjų portalas www.sventesideja.lt kartu su savo didžiuliu (beje, tikrai natūraliai surinktų) sekėjų būriu https://www.facebook.com/sventesideja ieško naujos šeimininkės ar net kelių draugių šeimininkių, kurios įgyvendins savo svajones ant jau sukurto didelio pamato. Nes čia, nors ir nutrūkęs yra naujų įrašų kėlimas, bet vartotojų apsilankymai nemažėja – kas mėnesį ateina apie 7 tūkst.

SEO sutvarkytas, e-parduotuvei pamatai padaryti, užsakymai ir užklausos vis dar ateina. Tad kas būtų, jeigu portalas pradėtų vėl kvėpuoti?

Taip ir neįgyvendinau savo planų, kuriuos būtų galima vystyti šiame portale. Bet dalinuosi, kokiomis kryptimis galima plėtoti:

  1. Reklamos kanalas, kuriame pristatytumėte ir reklamuotumėte (įvairiais formatais) skirtingus produktus, susijusius su šventėmis: drabužiai, dovanos, dekoracijos, įvairios paslaugos, kvietimai, sveikinimai ir t.t.
  2. Prekyba: pačiai užsiimant tiekimais ir prekyba arba būnant tiesiog tarpininkais už komisinį.
  3. Teikti įvairias paslaugas: švenčių organizavimas ir dekoravimas, fotografijos, personalizuotų (arba nebūtinai) sveikinimų/dekoracijų gamyba, drabužių/teminių kostiumų nuoma, idėjų bibliotekos prenumerata ar konsultacijos, kt.
  4. Paslaugų teikėjų katalogas.

Turiu su savimi ne mažai sukauptą švenčių dekoracijoms atributiką, kurią mielai perleisčiau kartu su visu portalu.

Rašykite info@sventesideja.lt

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą