Šventės idėja prisidėjo prie Aloe Eco iniciatyvos „Moterims apie moteris“

DSC_0997

Nors prie šio renginio teko prisidėti ne tik kaip dalyvei, bet ir kaip renginio įgyvendinimo, vietos realizavimo, dekoro ir kitų naudojamų elementų patarėjai, galiu pasakyti, kad šį karta jaučiuosi pati gavusi kur kas didesnę ir svarbesnę patirtį nei tik renginio įgyvendinimas.

Moterims skirta „Aloe Eco“ organizuojama iniciatyva „Moterims apie moteris“ mane nustebino ne tik savo atvirumu, bet ir gvildenamų temų intymumu bei spektru. Juk ne dažnai kiekviena iš mūsų, net su geriausia drauge ar mama, išdrįsta pasidalinti moteriškais su ginekologija susijusiais pašnekesiais, paatvirauti apie apsilankymą pas ginekologą ar užklupusias problemas. Lietuvoje tai laikome tabu, kuris užkerta kelią visuomeniniam švietimui, aktualių temų gvildenimui, nutolina apsilankymus pas ginekologes, o, svarbiausia, kenkia mūsų moteriškumui, produktyviam ir visaverčiam gyvenimui.

Tad renginio metu medicinos mokslų daktarė, gydytoja akušerė ginekologė Viktorija Tarasevičienė skaitė pranešimą apie ginekologinius susirgimus, jų simptomus, moterų higienos klaidas ir dalijosi patarimais, padedančiais išsaugoti puikią savijautą. Išgirdusi faktus likau nustebinta rodikliais ir susirgimų kiekiais, kūriuos pateikė daktarė: Lietuva užima lyderių poziciją tarp Europos šalių gimdos kaklelio vėžio statistikos lentelėse, o visa tai tėra aplaidumo ir savęs apleidimo reikiamu momentu pasekmė.

Vakaro metu taip pat labai daug kalbėjome apie alijošių ir jo naudą mūsų kūnui. Aloe Vera parduotuvės įkūrėja surengė net dirbtuves, kurių metu kiekviena iš dalyvių galėjo pasigaminti alijošiaus kremą. Čia pat vietoje išbandytas kremas leido suprasti, kad neveltui alijošius buvo vertinamas nuo neatmenamų laikų. Tik būkite budrios – ne visi alijošiai yra tinkami naudoti.

Vakaras neprailgo: buvo labai įdomus tiek žinių gausa, tiek naujomis pažintimis. Labai tikiu, kad tai ne paskutinis kartas, todėl džiaugdamasi, jog turėjome galimybę prisidėti prie šio renginio, noriu visas merginas pakviesti ieškoti informacijos ir dalyvauti kituose tolimesniuose “Aloe Eco” renginiuose „Moterims apie moteris“.

Rūpinkimės savimi, juk kiekviena diena mums turi nešti džiaugsmo ir dovanoti šventę.

Su šilčiausiais linkėjimais,

Inga

Inga GirdenienėRenginių organizavimas Dekoras žvakės Produkto prisatymo vakaras Kokteliai renginyje Produktų pristatymas, organizavimas renginio Produktų pristatymo organizavimas DSC_1007 Patricija iš ojeinoriudar DSC_1078 - Copy Tinklaraštininkė Modesta iš modeviblog.wordpress.com Sandra iš wildsoulsophistication.com DSC_1112 Alijošius vazone Vieno kąsnio užkandžiai indeliuose,s talo dekoras, tulpės Vieno kąsnio užkandžiai, desertai indeliuose Vieno kąsnio užkandžiai indeliuose Saldaus stalo dekoravimas, vieno kąsnio užkandžiai Aloe eco renginys ir produkto higieninių įklotų pristatymas Pure aloe Plus Gel DSC_1214 Aloe vera Sveikata Produkto pristatymas - alijošius DSC_1228 Dirbtuvės Albina Staciukovič Tinklaraštininkės Sandra ir Modesta DSC_1164 - Copy

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą