Talpinimas

Neabejojame, kad esate surengę ne vieną įsimintiną šventę sau, savo artimam žmogui, savo vaikui. Neabejojame, kad tam skyrėte pusę savo laiko ir visą savo širdį.

Todėl esame tikri, kad meile ir nuoširdumu alsuojanti šventė negali dūlėti prisiminimų albumuose. Lai išvysta ją visi skaitytojai. Lai ji būna atspirties taškas kitiems rengiant savas šventes.

Dalinkimės savo džiaugsmais su kitais – lai įkvėpimas gimsta ČIA.

Kaip aprašyti šventę: papasakokite, kaip ir kokius darėte kvietimus, kokią ir kodėl pasirinkote vakarėlio temą, aprangos stilių, kaip atrodė dekoracijos ir aplinka, muzika, kokios atrakcijos ir pramogos džiugino, kokias vaišes pasirinkote, kaip puošėte šventinį stalą ir t.t.

Kaip aprašyti idėjas: kaip ir kodėl jums kilo ši idėja, ką norite ja pasakyti, kam ir kur ji galėtų būti naudinga ir pan.

Skelbimo talpinimas: jeigu jums po šventės liko nebereikalingos dekoracijos, teminiai kostiumai, aksesuarai ir visa kita šventinė atributika, kuri dar gali pasitarnauti kitiems organizatoriams, galite jas parduoti, įkėlę nuotrauką su aprašymu bei nurodę kainą, miestą ir savo kontaktus.

Nuotraukos: pageidautina geros kokybės ir ne didesnės nei 1000 px pločio. Jeigu jums patogiau, galite vietoj nuotraukų prisegimo nurodyti web adresą (Photobucket, Fotki.com, kt.), kuriame esate jas jau patalpinę.

Talpinimo taisyklės

Pasirinkite nuotrauką kurią norite įkelti