Popieriniai Velykų stalo papuošimai

Kas dar nesuskubo žvilgterėti į kalendorių, noriu pranešti, kad šv. Velykos jau ant nosies – trys savaitės! Ar jau pradėjote joms ruoštis? Šįkart jos kaip niekad ankstyvos, ir panašu, nedžiugins šiltu pavasario oru –teks ridenti kiaušinius kambaryje arba šiltai apsirengus lauke.

Turėdama laiko per didįjį savaitgalį nusprendžiau palandžioti internete ir paieškoti smagių velykinio stalo papuošimų smulkmenėlių. Dabar gi labai į madą ateina visokie spausdinti ant popieriaus papuošimai, kurie vėliau priklijuojami prie pagaliukų ir tuomet bedami į visokiausius stalo skanėstus. Tad suvedžiau į visagalį Google images „free printables Easter“ ir… kapituliuoti be trečiosios šalies įsikišimo nebeįstengiau. Ne, nu ten tiek viskoooo, kad vis negaliu atsistebėti šiuo XXI amžiaus elektroniniu stebuklu.

Atsidarai vieną paveiksliuką, tada supranti, kad nori pažiūrėti ir antrą – gal kitas gražesnis – paskui trečią, ketvirtą ir taip pasaka be galo. Panašu, kad vyrams šiuo atveju viskas atrodytų paprasčiau – atsisiųstų jei ne pirmąjį, tai antrąjį variantą, o aš, būdama moterimi, išsisaugojau… vienuolika. Tad rodau ir Jums visus, iš kurių rinksiuosi puoštis savo šiais metais Velykų stalą:

free-easter1

vintageeasterbrunch_6

printable+easter+cupake+toppe+flag

2-easter-eggs

easterbunnycupcakes1

free-easter-party-printables-party-Circles-Cupcake-toppers-463x600

5636701504_db531122ef

mla102835_0407_bunny1_xl

Man patiko keletas pavyzdžių, kaip galima paruošti mažą dovanėlę svečiams arba vaikučiams. Labai paprasta ir greita. Žinoma, spausdinant visus šiuos paveikslėlius, geriausia naudoti kietesnį slidesnį popierių, tuomet ir atrodys gražiau, ir laikysis tvirčiau.

Easter-basket-PPC

DSC0441