Alaus ir šokolado temos vestuvės

Alaus buteliai - dovanėlės svečiams vestuvėse

Štai kaip kartais vestuvių stilistika ir tema išsivysto pagal šventės vietos interjerą bei jaunųjų pomėgius. Kviečiame skaityti Artišoko kurtą šių vestuvių įvaizdį.

Šios vestuvės mums buvo ypatinga proga prisiliesti prie daug daug šokolado ir daug daug gero šviežio alaus. Na, kaip kitaip ir būti galėjo, kai jaunieji Evelina ir Ričardas savo vestuves šventė šokoladinės spalvos pušų paunksmėje, o patys yra puikūs alaus žinovai!

Mūsų mylimiausi akcentai:
Dekoruoti buteliai – vazos
Šokoladinis saldusis stalas
Jauki lauko gėlių floristika
Naminis alus – dovanėlės svečiams

Vestuvių dekoras - pasitikimas - svečių sėdėjimo planas - bačkos

Vestuvių floristika - stilingos rustic stiliaus vestuvės

Sėdėjimo planas vestuvėse

Lauktuvės svečiams - naminis alus

Saldusis vestuvių stalas - begliutenės tartaletės, dėžės, rėmas

Vestuviniai tortai - balto ir juodo šokolado

Šokoladinis vestuvių tortas

Vestuvių saldus stalas - triufeliai šokoladiniai

Palinkėjimų kortelės butelyje

Vestuvių kryžiažodis

DIY pasidaryk pats - butelis apvyniotas virve žgutu

Vieta pasakiška… Gaila, neturėjome galimybės po visų nuveiktų darbelių, ištiesti kojas ir pagulėti ant saulutės nuglostytos žolytės. Nebuvo juk kada! Sukomės kaip vijurkės, plušome kaip bitutės, ridenome statines kaip Sizifas… uostėme šokoladą, kaip … gurmanės. Ech, iki šiol gyvenu tame saldžiame prisiminime, sumerkusi visas mintis šokolade.

Kad šokoladas karaliavo tai, žinoma, lėmė šokoladinis interjeras, o alaus temos dominavimą paskatino jaunųjų jau seniai sugalvotos dovanėlės svečiams – naminis alus, bei kvietimai, kurie buvo paruošti buteliukuose su salyklu ir kviečių grūdais. Mums dar labai labai norėjosi į šią kompaniją įpiršti ir apynių šakelių, tačiau, pasirodo, jos labai lepios ir, nori nenori, turime apie jas šokinėti mes, o ne jos. Bet kas žino, galbūt kada nors atsiras dar viena proga įgyvendinti mūsų sumanymus. Ar rasis pas mus alaus gerbėjų kitais metais, a?

Saldaus stalo ir erdvės dekoras turėjo rustic stiliaus elemetų: buvo naudojamas žgutas, medis, natūralios žemės, gamtos spalvos. Puikiai aplinką praturtino dėžės, lauko gėlės, daug kviečių grūdų. Naudojant baltas spalvas, buvo suteikta bendram stiliui elegancijos ir gracijos.

ArtiŠokas

Kūrybinė grupė:
Vestuvių dekoravimas: Artišokas
Dekoracijos ir spauda: Artišokas
Foto: Artišokas
Desertai: Kamanė Gurmanė, Tie kepėjai, Du mėnuliai

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą