Boso diena – dovanos idėja

Puikiai prigijusi Boso diena daugelyje šalių, vis labiau tampa pripažinta ir mūsuose. Tad mes sveikiname juos, teikiame dovanas, rodome dėmesį ir pagarbą. Kaip sakant, ir iš Meilės ir iš Baimės. Kaip Rasa, atidariusi originalių aksesuarų paruodutvę „Rasos dovanos“, pokštauja – „Geram bosui paprastai dovanojame mielus menkniekius, aromatinę arbatą, BOSO kavos puodelį, mini stalo golfą, o Blogam bosui – dovanas, vertas ne mažiau kaip 200 Lt ir kurios bylotų apie darbuotojo nuolankumą, nuoširdžią pagarbą ir nenorą netekti darbo“.

Kas jau kas, bet Rasa tai tikrai išmano apie verslo dovanas, ką padovanoti kolegai, draugui ar bosui. Jos parduotuvėje siūloma įsigyti sąsagas. Ir tikrai ne tik vyrams. Moterims taip pat siūlomas juvelyrinis minimalizmas – juk, žinia, šiais metais minimalistiniai papuošalai yra ypatingai madingi. Bet man iš karto kilo mintis, jog tikriausiai būtų keblu keisti marškinių garderobą į sąsagoms pritaikytas palaidines, tačiau Rasa siūlo išeitį – su jos pagalba pataisyti turimų marškinių rankogalius į tinkamus segėti. Beje, sąsagos – tai puikus aksesuaras ir vaikams. Štai Rasos dukrytei labai patinka sąsagos „Meškiukai”.

Sąsagos moterims

Užsukus į Rasos dovanų parduotuvę, supranti, jog čia tikrai galima rasti žmogaus pomėgius, stilių ir gyvenimo būdą atitinkančias dovanas: kam patinka medis, kam oda, kam deimantai, kam paprastumas ir subtilumas, kam golfas, pokeris, o kam jūra, kava ir spurgos… Žinote ką, ten yra ir sąsagos-macaronsai!

Dovanų idėjos bosui

Rasa sako, „Džiaugiuosi girdėdama iš klientų idėjas su kuriomis renka dovanas, kartais pasiūlau pati. Vienos iš populiariųjų sąsagų yra originaliosios „Lemputės” – jog nepristigtų idėjų! Arba „Šturvalas”- jog tvirtai laikytų gyvenimo ir šeimos vairą“. Asortimente gausu ir išskirtinių sąsagų: „USB sąsagos” su USB laikmenomis, sąsagos žiebtuvėliai, plieniniai veikiantys laikrodžių mechanizmai. Taipogi yra graviruojamų sąsagų, kur klientai gali užrašyti ką tik nori, ir tai virsta nuoširdžia asmeniška dovana.

Ką padovanoti bosui

Jeigu kartais nerastumėte sau tinkamų ar tam tikros tematikos sąsagų, kreipkitės į Rasą, ji į tai atsižvelgs darydama prekių papildymą ir pasistengs jums padėti. Na, o besidominčius vilniečius kviečia susitikti prie kavos puodelio ir apžiūrėti asortimentą, pasimatuoti. Ateityje Rasa planuoja tokią galimybę sukurti ir kituose miestuose.

Boso diena

Na, ir pabaigai šiek tiek Rasos patarimų:

Kas yra gera dovana?

Senovės Romoje Naujų metų proga dovanodavo mažas simbolines dovanas: medžio šakelę arba vaisių iš nuosavo sodo – tai apdovanojamajam turėdavo atnešti laimę ateinančiais metais. Buvo manoma, kad laimę nešanti dovana turi tilpti į delną. Taip būdavo užtikrinama, jog visa gera energija pasieks dovanos adresatą.
Gera dovana bosui: FAKTAS 1 – turi tilpti į delną

Ar pamenat kaip vaikystėje, visi be išimties, burdavomės su kortomis ar tiesdavome mažus delnukus, kad mums nuspėtų ateitį? Skaitymas iš delno ir riešo linijų yra vadinamas chiromantija. Galima labai kontraversiškai vertinti šią praktiką, bet rankos simbolis visais laikais turėjo svarbią reikšmę. Vienas įdomiausių faktų yra tas, jog svarbiausios delno linijos susijungia su riešu: gyvenimo, likimo ir sveikatos. Kuo ilgesnė kiekviena šių linijų, tuo sėkmingesnis ir laimingesnis yra žmogus. Apskritai, riešas yra tiek pat svarbus kaip ir žmogaus kaklas. Ne veltui dauguma dovanų skirtų moterims yra apyrankės ar kaklo papuošalai.
Gera dovana bosui: FAKTAS 2 – riešo ar kaklo zonoje pritaikoma dovana neša sėkmę.

Tačiau istorija ir chiromantija nediktuoja pagrindinio, geros dovanos, tono. Svarbiausia gerai dovanai, tai dėmesys ją renkant. Pirmiausia reikia žinoti arba pasidomėti asmens pomėgiais, galbūt atsiminti linksmą vaikystės nutikimą, kad pažadinti sentimentus. Galima išnaudoti ir tai, ką žmogus mėgsta valgyti, ar tai, ką daro – nesaikingai ir linksmai pašiepti žalingus įpročius. Trumpai tariant, dovana turi sakyti: man gera Tave pažinoti, dovaną rinkau atsakingai. Galvoju apie Tave.
Gera dovana bosui: FAKTAS 3 – dovana turi būti renkama dėmesingai

Dovana Geram ir Blogam bosui

Dovana geram bosui – dovanoti kažką jaukaus, smulkaus ir mielo. Taip pat apžvelgėme, kokia dovana neša sėkmę, kad ji turi tilpti į delną, būti panaudojama kaklo ar riešo srityje ir, be abejo, turi atspindėti vadovo pomėgius. Geram vadovui renkant dovaną, neturi reikšmės jos kaina – svarbesnė išliekamoji vertė ir parodytas dėmesys. Todėl „Rasos dovanos“ tau turi patį geriausią sprendimą! Sąsagos. Jos puikiai telpa į delną, gali būti naudojamos susegti rankogalius ar apykaklę, gausus pasirinkimas ir kainos tik nuo 79Lt (23 EUR).

Dovana blogam bosui – iš principo, blogam bosui reikia dovanoti kažką brangaus. Tačiau, kad sąžinė negraužtų visgi siūlome laikytis taisyklės: telpa į delną ir riešo-kaklo zona. Tiesa, dovanojant tokiam vadovui galima aplenkti taisyklę: rinkti ir dovanoti dėmesingai. Galima ne tik rinktis užsimerkus ir pirštu bedus į monitorių, bet ir tokiu būdu „neprašauti“. „Rasos dovanos“ rado būdą kaip ilgai nevargstant, nusipirkti tai ko reikia: elektroninėje parduotuvėje išskyrėme USB ir mechaninių sąsagų kategoriją. Ši zona skirta visiems, kurie ieško dovanų vadovui, o kategorija USB šifruojasi: „Už Saugią Bendrovę“. Užsisakius ir padovanojus bet kurių sąsagų komplektą būsite ramūs ir saugūs iki kitų metų.

Patarimas iš širdies

Išskiriant visus geros dovanos bruožus, gerus ir blogus vadovus, reikia nepamiršti, jog svarbiausia ir smagiausia – tiesiog dovanoti. Kartais nebūtina laukti ir ypatingos progos, užtenka gerų ketinimų, noro pradžiuginti ir pasipildyti savo geros savijautos kišenę. Boso diena gali tapti gražia tradicija, kurią puoselėtų visas kolektyvas. Juk darna ir kolektyvinis darbas yra visa ko pagrindas siekiant pačių geriausių rezultatų. Kaip šeimoje taip ir darbe – gyvenimas susideda iš smulkmenų ir mažyčių laimėjimų.
Nors boso diena dar visai neseniai nebuvo tokia populiari Lietuvoje, ji jau pradeda užimti gan stiprią poziciją, metinių švenčių sąraše. Jei šios tradicijos dar nepraktikuojate, pamėginsime patarti ne tik renkantis dovaną bosui, bet ir planuojant linksmą staigmeną.

Share Button
1   Komentarai

Rašyti komentarą