Helovino idėja ir dekoracijos

 Helovino dekoracijos

Vien todėl, kad šventė trunka labai trumpai – jai gyvenimo dovanota dažniausiai tik para – mes jos šventimą prailginam planavimo, pasiruošimo dėka. Taip šįkart viskas vyko ir su Helovinu. Atrodo, visą rugsėjį ir spalį visa Šventės idėja kibirkščiavo, šokinėjo ant žarijų su moliūgais Facebook‘e, visiems skaitytojams vaidenosi su baisuokliškomis idėjomis, originaliais kostiumais ir raganiškais receptais. O paskui ėmė ir praėjo, pamojo ate.

Taigi lendam ir mes iš savo siaubuokliškų irštvų bei rodomės, kaip ruošėmės-puošėmės tai paslaptingajai nakčiai.

Prie pasiruošimo, beje, prisidėjo ir mūsų kolektyvo vaikučių rankytės. Jiems smagiausia pasiruošimo dalis buvo medžio šakos dažymas ir žvakidžių gaminimas. Jas pasigaminiti tikrai nėra sudėtinga: pripūstus vandens balionėlius vyniojame lipale išmirkytais siūlais, o, kai išdžiūna, balioną susprogdiname ir ištraukiame. Tokiu principu daryti ir vaiduokliai, ir žemiau matomos žvakidės.

Helovino dekoracijos

Voratinklio nėrimas virto atpalaiduojančia vakaro veikla, o moliūgo, kuris jau buvo apdainuotas kartu su citrininiu čiobreliu, tiuningavimas – kūrybingumo išraiška. Gražuolė ragana su savo moliūgiška nosimi buvo taip pat nudažyta akriliniais dažais.

Helovino dekoracijos Helovino idėjos

Vaišių didelių nesigaminome. Šįkart kompanijoje šūkiu „kokybė visuomet lenkia kiekybę” vaišinomės pačių keptais ir dekoruotais sausainiais su kakava.

Untitled-10

Na, o kakavą darėme ne šiaip kakavą, o tokią, kuri kalba akimis ir šaudo žvilgsniais palubėn: suteikėm jai gyvos materijos pavidalą – išraiškingas vaiduoklio akis. Kaip tokią pasigaminti, rasite kategorijoje „Idėjos” -> Pasidaryk pats kategorijoje

Helovino idėja

Skaniai pavakaroję, užsidegę visas žvakes rinkome visiems kabantiems vaiduokliams bei raganai-moliūgei vardus, kūrėme įvairiausias pasakas apie raganas: kaip raganos, visažinės burtininkės, visko klausinėjo kodėlčius, kaip ji, gyvendama viena miške, sukūrė visą raganų bendruomenę ir pan. Kūryba tiesiog liejosi per kraštus – gera ir naudinga taip patreniruoti smegenų pusrutulius.

Helovino papuošimai Helovino vakaras

Kitą dieną vaiduokliukų dekoracijas dar panaudojome ir žaidimuose: kuris toliau nuridens vaiduoklį, kuris daugiau pataikys su juo į krepšį ar pro kojų vartus.

Smagu, gaila ir nupuošti buvo… bet gera žinia ta, kad ateina kalėdinis ruošimosi laikotarpis, kuriuo taip pat būtinai dalinsimės su mūsų skaitytojais.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą