Hipiškas teminis gimtadienis lauke

Hipių teminis gimtadienis kieme - suaugusių gimtadieniai

Hipiška dvasia tampa neatsiejama, kai laisva siela nori suburti draugus ir atverti duris į laisvą, meilės ir taikos kupiną gimtadienio šventę. Šiek tiek pamišusi, neigianti tradicinę kultūrą bei mylinti gamtą, taiką ir laisvę. Taip galima apibūdinti kompaniją, kuriai Made Of Senses bandė sukurti aplinką, pilną pozityvumo, gėrio, palankumo ir artumo gamtai. Mades of Senses pasakoja apie pasiruošimą ir visą šventės eigą:

„Hipiško vakarėlio kaltininkė – Deimantė. Artėjant jos gimtadienio šventei, jubiljatė sugalvojo šią šventę paminėti išskirtinai ir kreipėsi  į mus su prašymu prie jos namų esančią erdvę paversti  ryškia, meilės, taikos ir muzikos kupina oaze. Kartu su ja aptarusios šventės detales bei gavusios visišką laisvę dekorui, nieko nelaukdamos kibome į darbus.

Apžiūrėjusios vietą, kurioje vyks šventė, nusprendėme terasoje sukurti jaukų ir patogų kampelį pasisedėjimui, kurio neįsivaizdavome be pagalvėlių. Greta įrengėme ir kampelį vandens pypkės rūkymui, kur labai pasitarnavo seni kilimai, apsaugoję šią poilsio zoną nuo tądien siautusio vėjo. Terasoje atradome vietos ir saldžiam stalui, kurį papuošė ne tik mūsų dekoras, bet ir šventės dalyvių kepti skanėstai. Tam, jog šalia namo esanti pievelė būtų skirta ne tik šokiams, nusprendėme ten sukurti „Hipių turgelį“. Medinės dėžės čia virto prekystaliais, o vakarėlio dalyviai – pardavėjais bei pirkėjais, kurie čia pardavinėjo savo atsivežtas prekes. Šurmulio, derybų ir juoko čia tikrai netrūko!

Na, o koks vakarėlis be vakarinės dalies. Draugų paruoštas sveikinimas tapo tikra staigmena Deimantei, kuri visą pasirodymą stebėjo su šypsena, o po „sveikinimų koncerto“ prasidėjo šokiai, kurie tęsėsi iki pat aušros.

Šventės dekore dominavo ryškios spalvos ir raštai, rytietiški motyvai, kurie įnešė lengvo chaoso ir sustiprino hipišką dvasią. Pradėjus temti šventės vietą nušvietė įžiebtos lemputės, kurios kiemą nuspalvino magiška šviesa ir sukūrė jaukią atmosferą po žvaigždėtu dangumi.

Džiaugiamės, galėjusios prisidėti prie netradicinės, laisvos ir žemiškos šventės. Tai buvo tikra meilės vasaros diena!”

Stalo dekoras, hipių tema, stalas iš panelių Hipiškas suaugusių gimtadienis Hipiškas teminis gimtadienis Spalvotas ir ryškus gimtadienis hipių tema Spalvotos lėkštės ir marga staltiesė, ryškus šventės dekoras Lauko dekoracijos, foto kampelis Gimtadienio dekoracijos, papuošimai lauke, pagalvėlės, kilimėliai, sapnų gaudyklės - hipių tema Taikos simbolis, hipiškas suaugusių gimtadienis Sapnų gaudyklės Hipių teminis gimtadienis kieme - suaugusių gimtadieniai Gimtadienis kieme Hipiškas suaugusių gimtadienis - gimtadienių idėjos Dekoracija rėmelyje Keksiukai su dekoracijomis ant smeigtukų Tiramisu tortas, hipiška gimimo diena Wild and boho style, cup cakes Teminio gimtadienio dekoracijos, smeigtukai keksiukams

Vakarėlis lauke, lemputės, teminiai gimtadieniai vasarą
SONY DSC

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą