Holivudo žvaigždžių vakaras

hollywoodprintables5

Gimtadienį rengiau savo namuose, nes tuo metu nuomavomės butą, kurio vienas kambarys buvo laaaabai didelis, tai visi galėjom lengvai tilpti. Koridoriuje patiesiau raudoną kilimą, kurį įsigijau parduotuvėj (3 m pločio, atkirpo, kiek reikėjo). Kambariui puošti prikarpiau krūvas auksinių žvaigždžių. Nudažiau seno tapeto kitą pusę, kaip filmo juosta, ir pakabinau ant sienų, o sienas išklijavau plokštelėmis.

Statulėles dariau iš modelino, pačias paprasčiausias: iškočiojau maždaug 1 cm blynus ir iš jų išpjausčiau figūrėlių kontūrus. Iš to pačio modelino pasidariau ir kvadratinius pagrindus statulėlėms. O vėliau nupurškiau auksiniais dažais.

Svečiai buvo kviečiami apsirengę žvaigždėmis. Buvo pačių įvairiausių – nuo lietuviškų iki užsienietiškų. Tie, kas nenorėjo ar neturėjo kuo apsirengti, sutarėm, kad turi bent žvaigždiškai atrodyti (su blizgučiais ir pan.).

Pati vakarėlio eiga buvo maždaug tokia:

Visi įeinantys svečiai buvo fotografuojami ant raudono kilimo. Tada šventės dalyviai  šiek tiek užkando, atsigėrė, pasijuokė vieni iš kitų ir t.t.

Na, ir sukviečiau visus į vieną vietą. Suskirsčiau dalyvius į tris grupes (surašiau vardus ant lapelių ir traukiau). Tada kiekvienai grupei buvo įteikta po kamerą ir lapas su užduotimi. Užduotis buvo visiems vienoda: nufilmuoti tris pasirinktas situacijas (lape buvo surašyta dvylika). Visiems daviau valandą laiko ir išsiunčiau su trim mašinom.

Kai visi grįžome, sėdom žiūrėti filmukų. Va čia buvo geriausia vakarėlio dalis. Tikrai nesitikėjau, kad taip gerai pavyks, krykštėm iki ašarų. 

Po peržiūros visiems išdalinau lapus, kuriuose turėjo būti renkamas geriausias aktorius, aktorė, režisierius, antraeilis aktorius/ė, prizas už specialiuosius efektus ir t.t.

Tada teikėm oskarus, o kiekvienas atsiimdamas statulėlę, sakė kalbą – buvo laaabai linksma. Mums daugiau žaidimų ir nebereikėjo, nes po šito ir taip visi labai pralinksmėjo, susibendravo. Šiaip dar galima tokiame vakarėlyje suorganizuoti karaoke, „dar ne vakaras“ ir pan.

Beje, labai daug idėjų radau čia: http://www.themepartiesnmore.makesparties….CategoryID=2049

http://www.themepartiesnmore.com/generic269.html

Google sistemoj ieškojau „super star party“, „Hollywood party ideas, supplies“.

Chumbavamba

Foto iš bnute.blogspot.com.au

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą