Kalėdinės dovanos idėja

Ateina dar vienos Kalėdos. Dar vienas kalėdinių dovanų sezono metas. Kartais džiugus, o kartais lydimas galvos skausmų, ką dovanoti tėvams, seneliams, draugams, žmonai ar vyrui. Kai pagalvoji, dėkui dievui, kad turime tik vieno Jėzaus Kristaus gimimo dieną per metus – kas būtų, jeigu Dievas būtų pasiuntęs dar vieną išganytoją? Tuomet Kalėdos jau nebūtų taip saldžiai laukiamos ir taip kruopščiai planuojamos, šeimos susibūrimai nebebūtų tokie šiltai ilgesingi ir vertinami, o Kalėdų senelio dovanos – atidžiai renkamos.

Bet visa tai pats maloniausias ir širdyse visus sniegus tirpdantis laukimo metas: mes nejučia pasidabiname šypsenomis, daliname vieni kitiems šiltus žodžius ir vis dažniau niuniuojame „Last Christmas…“. O šiemet kviečiame visus sutikti Kalėdas šūkiu

Kitokios Kalėdos - šventės idėja

Bandysime jums, mieli skaitytojai, šiuos metus palydėti originalesnėmis, nepabodusiomis ir išskirtinėmis idėjomis.

Pradėkime nuo pirmos – IŠSKIRTINĖS IR ORIGINALIOS DOVANOS IDĖJOS.

Jeigu trokštate nustebinti, parodyti, kaip gerai pažįstate draugą, žinote jo pomėgius ir aistras, siūlome apsilankyti e-parduotuvėje Rasos dovanos. Čia rasite ypatingas, originalias sąsagas, tinkančias tiek vyrams, tiek moterims ar net vaikams. Jos ypatingos tuo, kad kiekviena neša tam tikrą žinutę. Pavyzdžiui, sąsagos su lėktuvu – puikus pasirinkimas daug keliaujantiems, daug komandiruotėse būnantiems ar tiesiog lėktuvuose, aerouoste dirbantiems žmonėms.

Dovana - marškinių sąsagos

Renkant dovaną pagal profesiją, rasite sąsagas bankininkams, daininkams, sportininkams, pavyzdžiui, krepšininkams ir dviratininkams. Rasite dovanėlę net ir okulistams!

Kalėdinių dovanų idėjos

Jeigu rinksite pagal horoskopo ženklą, turite galimybę nudžiuginti visas Mergeles ir visas Svarstykles. Na, o žinodami žmogaus pomėgius ir aistras, rinkitės iš sąsagų su kortomis, šachmatais, motociklais, muzikos raktais, fotoaparatais, golfo lazdomis, biliardo kamuoliais, žirgais ir t.t. Jeigu žmogus jaučia aistrą kavai, vynui arba saldumynams, jų simbolikos taip pat rasite – net ir netikėtai žavių, labai mielų, labai skaniai atrodančių.

Kalėdinės dovanos - sąsagos - spurgos

O jeigu žmogaus labai gerai nepažįstate, tačiau žinote, jog jis neabejingas aksesuarų išskirtinimui bei humoro jausmui, rinktis galite su eglutėmis, elniais ar sniego besmegeniais. Tai bus puikus aksesuaras visiems ateinantiems kalėdiniams sezonams: galės segėti tiek per kalėdinius darbo vakarėlius, tiek per susitikimus su partneriais ar klientais.

Kalėdų dovana - sąsagos Elniai Kalėdų dovanėlės - eglutės sąsagos

Dar viena šauni dovanos idėja, kuri pamalonins bet kurį lietuvį (ir nebūtinai), mūsų išeivį, emigrantą – tai sąsagos su trispalve vėliava. Nudžiuginsite bet kurį sugrįžusį namo… O gal laukiantį sveikinimo užjūry. Nepakenktų tokių turėti ir kiekvienam lietuviui, gyvenančiam Lietuvoje: segėtume sąsagas per savo nacionalines šventes, reprezentuotume meilę savo Tėvynei komandiruotėse užsienyje ir pan.

Apsilankykite Rasos dovanų parduotuvėje ir tikrai, tikrai, TIKRAI rasite bet kuriam žmogui tinkančią dovanėlę. Nustebinkite artimąjį „KITOKIOMIS KALĖDOMIS“…

 

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą