Lego gaisrininkų gimtadienis (6 metai)

Man be galo smagu organizuoti savo vaikučių šventes –  sugalvota tema, tada ir atitinkamos spalvos, atributai,  žaidimai, apranga…  Žinoma, – pirmiausia vaiko norai ir jo pomėgiai. Motiejaus 6-asis gimtadienis – ne išimtis.  Jau kelis metus jis – „ugnies tramdytojas“. Na, bet kaip toj skalbimo miltelių reklamoj – „bet pasunkinkime užduotį“ – dar ir lego fanas. Tad taip viską sudėjus – gimė lego gaisrininkų gimtadienio tema. Ir ne kitaip!

Lego gimtadienis

Gerą savaitę iki gimtadienio išsiuntėm draugams teminį pakvietimą ir „rezervavom“ jų laiką. Mūsų džiaugsmui  susirinko didelė ugniagesių komanda.

O iki to laiko buvo ką veikti, nes viską darėm savomis rankomis – ruošėm žaidimus, darėm girliandas – didelę virš saldaus stalo, mažą – tortukui; zefyrinių popsiukų stovais buvo didelės lego kaladėlės, kurias padėjo dažyti gimtadienio kaltininkas (statybinis putplastis apklijuotas spalvotu popierium, viršuje – nudažyti ir priklijuoti jogurtukų indelių dugnai);  lego žmogeliukų ir kaladėlių formelėse liejom spalvingus šokoladukus bei guminukus, o dovanoms  ir muiliukus;  sukom šokoladukus į popierių su lego kaladėlių fonu ir „Motiejui  6“ užrašu…

Lego gimtadienis

Lego gimtadienis

Smagu, kad internete pavyko surasti net LEGO šriftą! Taip taip – pasirodo jis toks yra!  Užrašius ir priklijavus iškirptas atitinkamų spalvų  raides raudoname fone iškart jauti Lego gimtadienio atmosferą. Na, ir kai jau užsikabini – tai tik spėk įgyvendint idėjas! Dovana (savaime aišku) ir jos įpakavimas taip pat  buvo „legiški“.

Lego gimtadienis

Bet nepamirškim, kad čia dar ir gaisrininkų gimtadienis! Gaisrinkų galvyčių zefyriniai popsiukai padėjo papuošti saldų stalą; jie padaryti iš „maršmeluos“ zefyriukų, įmerktų į baltą šokoladą, šalmai – „riešutėlių“ sausainiai, veidelių mimikos – įvairios kaip ir tikrų LEGO žmogučių. Smagu vaikams buvo rinktis kokį suvalgyti 😉  – su barzda ar ūsais, akiniais nuo saulės, linksmą ar susirūpinusį …

Lego gimtadienis

Iš dažnos buvimo gimtadieniuose patirties žinau, kad vaikai gali peštis dėl skanių torto dekoracijų, ir ta patirtimi pasinaudojant  padariau, kad kiekvienas šventės ugniagesys su torto gabalėliu gautų po norimos spalvos šokoladinį lego žmogutį. Tad pirktą prekybos centre tortą dekoravau šokoladiniais legiukais (toks štai naujadaras atsirado mūsų šeimos kalboje), pabarstukais, saldainiukais, o torto girliandą laikė tikri Lego ugniagesiai. Tortas gavosi labai žaismingas!

Lego gimtadienis

Legiukas  su skaičiumi 6 ant marškinėlių atspausdintas ant specialaus popieriaus rašaliniu spausdintuvu ir lygintuvu prilygintas ant marškinėlių. Ojojoj, kaip dabar prisimenu  ir tikriausiai nepatikėsit, bet kaip sunku šiais laikais rasti ne lazerinį spausdintuvą!  Net didelės spausdinimo paslaugas teikiančios įmonės turi tik lazerinius!

Lego gimtadienis

Ir kaip gi gimtadienis be žaidimų?!  Jau kelis metus darau panašius žaidimus, keičiasi tik tema, paveikslėliai, užduoties esmė išlieka. Vaikai jau žino kas bus, ir jiems tai labai patinka, o aš neužtrunku aiškindama taisykles. Vienas žaidimų – užrištom akim apčiuopom pataikyt priklijuoti gaisrininkui šalmą dideliame plakate; juk ir tikri ugniagesiai turi mokėti orientuotis tamsoje 😉 Kitas – jau gimtadienio pabaigoje, kad prisidūkę ir sukaitę vaikai atvėstų  – LEGO bingo – išbraukti, jei radai savo lentelėje, mano ištrauktą paveikslėlį – kastuvą, gaisrininko žarną, tam tikros spalvos kaladėlę…..  Pirmas užbraukęs eilutę bet kuria kryptimi – sušunka LEGO! Ir, žinoma, gauna dovanų – po gaisrininko šalmą, lego šokoladuką bei muiliuką.

Lego gimtadienisLego gimtadienis

Pabaigai – bendra ugniagesių komandos nuotrauka.

Lego gaisrininkų gimtadienisLego gaisrininkų gimtadienis

Šventė taip greit pasibaigė net nespėjus pasidžiaugti akimirkom, matyt, – kaip ir visi malonūs dalykai! Bet išliko smagūs prisiminimai, atgarsiai ir nuotraukos.

Dovilė

Share Button
1   Komentarai

Rašyti komentarą