Linksma ir šmaikšti dovana tėčiams

Po Mamos dienos Tėvo diena dažnai atsiduria kažkur antrame plane – galbūt mažiau eskaluojama, mažiau dėmesio jai skiriama. Bet mes skubame taisyti padėtį ir norime pristatyti vieną nuotaikingą dovanos idėją tėčiams, besididžiuojantiems savo šauniu statusu! 

Jauni, patyrę, patikimi ir inovatoriški – tokie yra UAB “Marškinėlis”, pagrindiniai reklaminių drabužių gamintojų Lietuvoje atstovai, kurie neseniai atšventė savo šeštąjį gimtadienį.

Jau pavadinimas atskleidžia, kokią dovaną gali pasiūlyti šie kūrėjai. Taip, žinoma – tai marškinėliai, papuošti Jūsų pasirinktu užrašu, fraze ar piešinėliu.

Artėjant Tėvo dienai, “Marškinėliai” sukūrė naujus, originalius dizainus bei nepamiršo, jog seneliai taip pat ne ką mažiau garbingi tėveliai. Konkrečiai šiai progai „Marškinėlio” komanda rekomenduoja juodas palaidines su juoda aplikacija, kuri atrodys solidžiai ir neiššaukiančiai, tačiau vis tiek neliks nepastebėta.

Žinoma, spalvų, kaip ir frazių pasirinkimas tikrai platus. Nerandantiems patinkančio užrašo ar paveikslėlio, “Marškinėlis” gali pasiūlyti kampelį “Susikurk pats”, kuriame galite pasisemti idėjų ar susikurti savo norimą dizainą.

Dar vienas privalumas – gamybos terminas mažiems užsakymas. Tai viso labo 1-2 paros ir dar negana to, kūrėjai jums galės pasiūlyti greitų siuntų paslaugas visoje Lietuvoje. Greičiausias siuntų pristatymas, viena para nuo prekės pagaminimo dienos.

Dovanų idėjos tėčiui Tėveliui dovanų idėjos Linksmos dovanos tėčiui Marškinėliai su užrašu - dovana tėvo dienos proga Dovanų idėjos Dovana tėčiui

 

Dar daugiau marškinėlių su skirtingais užrašais rasite čia.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą