Makiažas Naujiems metams – patarimai, kaip sublizgėti

Prabėgus didžiajam sujudimui dėl Kalėdinių dovanų ruošimo ir namų puošimo, mažumėlę atsikvepiame ir pradedame galvoti apie sparčiai artėjančius Naujus metus ir kaip puošime savo…veidus! Taip taip, namai jau blizga, taurės tviska, nuotaika puiki – lai ir veiduose pasimato šventė!

Keletas patarimų Jums, mielosios, kaip per Naujus metus priblokšti visus!

Oda. Visų pirma, ką reikėtų padaryti, tai žinoma pailsėti. Atraskite bent vieną valandėlę savęs palepinimui – prisileiskite vonią vandens ar atsigaivinkite duše, užsidėkite veido kaukę ir leiskite pailsėti kūnui, odai ir žinoma, sielai. Nušveiskite, pamaitinkite ir padrėkinkite odą, poilsis tikrai atsispindės Jūsų veide, o tai jau labai didelė dalis švytinčio makiažo!

Naujametinis makiažas

Veidas. Kai veido oda palepinta, makiažas ant jo „gulasi“ šimtą kartų geriau. Jei žadate šokti trypti visą naktį, prieš makiažo pagrindą naudokite makiažo bazę, o po visko – fiksatorių. Makiažo pagrindą šiai progai galite rinktis ir sunkesnį, jei reikia – stipriau maskuojantį. Po makiažo pagrindo nepamirškite skystų priemonių užfiksuoti, o tuo pačiu ir nusausinti biria ar kompaktine pudra – juk nenorite, kad vakarėlio eigoje veidas pradėtų blizgėti labiau, nei disko kamuolys…

Veido akcentai. Norint pagyvinti veidą, truputį jį pakontūruokite. Nereikia griebtis Kardashian technikų, tačiau šiandien galima leisti sau stipriau paryškinti skruostus, paformuoti nosytę. Nepamirškite – ten, kur norisi pakoreguoti/ pagilinti – tamsiname, kur norisi iškelti, pabrėžti – šviesiname. Šiam vakarui skruostams puikiausiai tinka net ir šiek tiek bronzos, lengvo blizgesio turintys skaistalai. Taip pat šventinio makiažo „must have“ – highlighter‘is (šviesą atspindinti blizgi kompaktinė ar šlapia priemonė), kurį tepti reikėtų nuo skruostikaulio link smilkinio, po antakiu, taip pat ant nosies briaunelės, galiuko ir virš lūpos. Atminkite, kad veido akcentines priemones naudojame ant jau nusausinto biria/ kompaktine pudra veido – taip bus lengviau sklaidyti ir neliks „zebriuko dryžiaus“ pėdsakų.

Makiažo pamoka Naujametinis makiažas

Akys. Kad šešėliai nesubėgtų į raukšleles, taip pat rekomenduotina naudoti šešėlių bazę. Puikiausias Naujametinis derinys – matiniai ir blizgūs šešėliai. Vien tik matiniai šešėliai atrodys per daug kasdieniškai, vien tik blizgūs gali atrodyti prastai, neskoningai. Matiniais šešėliais (rausvais/ švelniai rudais) pabrėžkite akies voko klostę, tamsesne spalva paryškinkite akies kamputį, pabrėžkite ir lengvai prasklaidykite apatinį voką, o judančią voko dalį galite dengti blizgančiais šešėliais – lai žvilgsnis tviska! Šventiniam ir prabanga alsuojančiam makiažui puikiausiai tinka žėrinti aukso, sidabro spalvos, taip pat sodri žalia, ruda. Žinoma, žvilgsnį pagyvinkite priklijuojamomis blakstienomis – šiandien tai ne tik galima, bet ir reikalinga!

Naujametinis makiažas

Lūpos. Čia galioja kraštutinumai – arba viskas, arba nieko. Tai reiškia, kad arba lūpas paryškinkite sodria, akį traukiančia spalva, arba palikite nude – natūraliai rusva/ rausva spalva padengtas. Žinoma, tai priklauso nuo akių makiažo ir tai, kaip dažnai norisi bėgioti taisyti lūpų spalvos. Jei nuspręsite paryškinti ir lūpas, siūlyčiau rinktis raudono vyno, bordo, tamsiai rudus atspalvius. Bet kokiu atveju, prie blizgių akių mano siūlymas – matiniai lūpų dažai, juolab, kad kitais metais, jei vaikotės madų, su jais reikėtų atsisveikinti. Beje, matiniai ir laikosi ilgiau, tad mažesnė tikimybė, kad Jūsų taurė atrodys pasidažiusi daugiau, nei Jūs.

Naujametinis makiažas

Suprantama – ne visos yra vizažo specialistės, tačiau dar turite dvi dieneles pasižaidimams. Na, o jei visgi įgūdžių pasidaryti šventinį makiažą trūksta, laiko bėgti pas vizažistę nėra, tačiau pasipuošti vis tiek labai norisi, pasirinkite lengvesnį, bet ne ką blogesnį variantą – akcentuokite tik lūpas. Padažykite jas Jums tinkama  ryškesne spalva – tai gali būti aukščiau minėta vyno spalva, raudona, ruda, ar kokia tik Jums norisi! Na, o akis tiesiog praveskite ne įprastai juodu, o spalvotu akių pravedimu, pvz. žaliu, auksiniu, rudu, patepkite tušu, prisiklijuokite blakstienas ir štai – Jūs jau pasiruošusi puotai.

Akių makiažas

 

Tekstas: Make Up By Odi

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą