Maža gardi dovanėlės idėja, tinkanti bet kokiai progai

Dažnai mūsų klausia, kokią smulkmenėlę būtų galima padovanoti draugei, kolegai gimtadienio proga, krikštynų ar vestuvių svečiams. Juk nesinori pirkti nereikalingų, namų erdves dar labiau apkraunančių daiktų, ar dovanų, kurios, nežinia, patiks ar nelabai.

Tokiu atveju, kad apsidraustumėte nuo dovanos fiasko, siūlome pagalvoti apie valgomą dovanėlę. Tačiau visa paslaptis turėtų būti pakuotėje, paruoštoje išskirtinai tam žmogui. Galbūt tai turėtų būti užrašas su jo vardu, ypatinga ir tam tikrą žinią nešanti sentencija, šventės simbolis (mokytojo diena - pelėda; krikštynos - angeliukas ar kitas joje naudojamas simbolis; vestuvėse - širdelės ir pan.), personalizuotai išreikšta dovanos dekoracija (pagal asmenybę: jeigu tai mama, mylinti rožes - pritvirtinti rožių kompoziciją, jeigu tai draugė, užkietėjusi selfių darytoja - prisegti pluoštelį jos darytų selfių nuotraukėlių ir t.t.). Idėjų gali būti labai daug ir įvairių - svarbu, pažinti žmogų, kuriam dovana bus skirta.

Keksiukų dėžutė

Viena iš idėjų gali būti paprasta, tačiau nepaprastai atrodanti miela maža dėželė keksiukams. Jai išskirtinumo ir šventiškumo suteikia individualus dizainas (nuo drugelių, pelėdžiukų iki tam tikros spalvos juostelių, raštų), kuriuo individualiai suderinus pasirūpina "Ella mi Bella". Jų rankų darbo dekoruotos keksiukų dėžutės, skirtos vienam arba dviems keksiukams, pradžiugino jau ne vienus krikštynų svečius, solinezantus bei draugus.

Keksiukų dėžutė - dovana vestuvių svečiams nuo jaunųjų

Tikriausiai turėtų būti nuostabu, atėjus į darbą rasti tokią mielą personalizuotą dėžutę, iš kurios sklinda gardus kvapas. Arba gauti štai tokį vestuvių pyragą dailiai supakuotoje dėželėje su jaunųjų vardų inicialais bei asmenine jų padėka.

Dėl dėželių kreipkitės - "Ella mi bella"

Keksiukų dėžutė - personalizuota dovana

Keksiukų dėžutė - dovana svečiams

Dovana mamytei

Dovanėlė krikštynoms - drugeliai

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą