Mergvakarių idėjos ir stiliai

Šuoliuojant vasarėlei į pabaigą, po truputį nuvilnija ir vestuvių bei mergvakarių banga. Įdomu, kokios mergvakario mados demonstruojamos Vokiečių gatvėje ar Laisvės alėjoje šiais metais? Ar vis dar galima išvysti rožinį mergaičių pulkelį su vienu nuometu? O gal praeiviai vis dar atakuojami pirkti nestandartinių formų sausainius? Priverčiami bučiuotis?

Anot Google bibliotekos, šių laikų mergvakariai Vakarų pusėje yra sėslesni, estetiškesni ir stilingesni. Ne paslaptis, kad jaunavedžių amžius yra senėjantis, o finansinės galimybės yra beaugančios, todėl mergvakarių vakarėliai (nors gal labiau „tea party“) tampa ramaus pasibuvimo ir mergaitiško pasiplepėjimo išraiška. Žinoma, žaidimų ir pramogų ten taip pat netrūksta: rengiami testai, kaip pažįsti savo jaunikį arba kaip draugės gerai pažįsta nuotaką, rašomi įvairūs palinkėjimai, organizuojami rankdarbių užsiėmimai, gaminamas valgis ar desertai, mokomasi jogos ar viliotinio meno, žiūrimi filmai ar net rengiamos varžybos, kuri greičiau apsimaus kojinę su virtuvinėmis pirštinėmis.

Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas mergvakario estetikai. Visą grožį formuoja vaišių stalas ir įvairios dekoracijos. Gėlės ir stilizuotos dovanėlės – taip pat neatsiejami dekoro elementai. Na, o iš tokių smulkmenų sukuriama nuostabi, nepakartojama, šventės stilių atspindinti nuotaika.

Pas mus labiau gajus pasilinksminimo momentas, kai merginos organizuoja nuotakai netikėtus siurprizus, priverčia ją daryti tai, ko niekada nedarė, apdovanoja masažais ar net suorganizuoja muzikinio klipo kūrimą. Ir tai mane džiugina, nes tai parodo, kad mes esame labai kūrybingos, iniciatyvios, stipriai besistengiančios ir labai stipriai mylinčios ištekančią draugę. Tačiau dar šauniau būtų, jei visą beprotišką scenarijų pagyvintume ir Vakarų dekoro subtilumu.

Štai keletas teminių mergvakarių pavydžių:

Paryžius – įkvėptoms Coco Chanel ir panorėjusioms grožio bei elegancijos (fotografė  Elizabeth Kaye, www.elizabethinlove.com) :

flowers

fashion-decor

boxes

paris-collage parisian-sweets

Untitled-1

Kelionė laiku – kai norisi pažvelgti į visą prabėgusį ir dar ateisiantį nuotakos gyvenimą (fotografė Nicole Paulson, http://nicolepaulson.com):

around-the-clock-bottles

around-the-clock-shower-decor2

bridal-shower-brunch-sign

bridal-shower-decor-collage

gifts-and-postcards

nametags-collage

she-said-he-said-collage

Mylimiausi daiktai – viskas, kas supa nuotaką, ir jai yra brangiausia (fotografė Caroline Tran, www.carolinetran.net):

bridal-shower-table3

flower-drink-collage

photo-clothesline

sign-card-box-collage

tablescape-collage

Untitled-1

Laukiniai vakarai – kai nesinori nieko saldaus (fotografė Brandi Welles, http://www.brandiwellesphotography.com):

hay-bales

pie-favors

southern-dessert-table_0

southern-inspired-invitation

Untitled-1

Vintažas arba meilės istorija – kai norisi paprasčiausiai stilingo vakarėlio (fotografė Shan Cait, followushere.wordpress.com):

Untitled-2

Untitled-1

pomander-collage

champagne-bottle-collage

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą