Piratai

Šventės metu netikėtai randamas laiškas butelyje nuo piratų vado. Jame rašoma, kad kaime yra paslėptas lobis, tačiau jį rasime tik įminę keletą mįslių ir įvykdę užduotis. Pirmoji mįslė buvo apie kiaušinį. Atspėjus ėjom ieškoti kitos užduoties į vištidę. Ten radom kitą užduotį. Ją išsprendus, šieno krūvoje radom pirmąjį lagaminą. Lagamine buvo paslėpti piratų gėrimai ir vėliava, kurią turėjome nupiešti su kartu rastais dažais.

Lagamine taip pat buvo laiškas su kita užduotimi. Įvykdžius dar kelias užduotis, radom antrą lagaminą su piratų drabužiais ir ginklais. Visi apsirengėm ir vykdėm visas kitas užduotis. Tuomet radom žemėlapį, kuriame metrais buvo nurodytas kelias iki lobio. Visi buvo tokioj euforijoj, kad lagaminą iš po žemių iškapstė rankom – neprireikė net kastuvų.

Tikrajame lobyje buvo kiekvienam vaikui įdėta dėžutė, kuriose buvo piratų saldainiai, piratų pinigai, graikiški riešutai. Dar skrynioje buvo kokoso riešutų, piratų romas, kriauklytės, perliniai karoliai ir kitokie papuošalai.

Piratų gėrimams sugalvojome pavadinimus, sudėtį, kurias užrašėme ant etikečių.

Ruošėmės tai tikrai nemažai – kokių pora mėnesių po truputį vis ką nors darėm. Patys siuvom rūbus, darėm etiketes, pirkom šautuvus. Į kaimą nuvažiavus, matavau metrais kelią, kur bus paslėptas lobis. O labiausiai tai pasisekė, kai radom prie namo laiptinės išmestus lagaminus. Jie mums labai tiko.

simsi

Foto iš www.kidspot.com.au

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą