Piratų gimtadienio idėjos

Savaitgalį buvo mūsų mažojo draugo Kajaus gimtadienis. Tėvai neruošė šventės, nes Kajų užpuolė vėjaraupiai. Berniukas labai mėgsta piratus, tad jo tėvai, norėdami bent kažkiek nudžiuginti vaiką, paprašė manęs iškepti jam piratų tortą. Kajaus mamytė atsiuntė man pageidaujamo torto nuotrauką ir štai toks linksmuolis piratas gavosi.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

Vaikas labai džiaugėsi, gavęs savo išsvajotą piratą, o man buvo smagu prisidėti prie šios smagios akimirkos kūrimo.

Ta proga susidomėjau Piratų vakarėlio tema. Internete radau daug šaunių idėjų, kuriomis norėčiau pasidalinti, gal tai padės ir jums surengti puikų piratų vakarėlį savo vaikui.

1. Pakvietimai. Pakvietimai labai svarbūs, jie turi būti informatyvūs ir atspindėti vakarėlio temą. Nuo pakvietimo prasideda nuotaikos kūrimas. Neretai yra nurodomi aprangos reikalavimai, tai tinka ir vaikų gimtadieniams, juk daug smagiau kai visi piratai ir atrodo kaip piratai. Tuomet vaikai labiau įsijaučia į vaidmenį, ir gimtadienis tampa įdomiu žaidimu.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

2. Dekoracijos. Kaukolės, lobių skrynios, laivai, raiščiai, dryžiai, buteliai ir daugelis kitų piratų atributų. Dominuojančios spalvos: raudona, mėlyna, balta, juoda, bet šiaip viskas priklauso nuo fantazijos ir jubilijato norų.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

3. Piratų užkandžiai.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

4. Saldusis stalas. Jam yra skiriamas didžiausias dėmesys per vaikų gimtadienius, “tą dieną” vaikai gali lepintis saldumynais be jokių apribojimų. Be to, teminis tortas ir kiti priderinti skanėstai paverčia saldųjį stalą puikiu šventės akcentu.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

5. Lauknešėliai svečiams. Vis daugiau ir pas mus populiarėja idėja ne tik gauti dovanų per gimtadienį, bet ir apdovanoti savo svečius mielomis smulkmenomis, kurios visada primins apie puikiai praleistą laiką. Lauknešėliai neretai tampa ir puikiu dekoracijų elementu.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

6. Mergaitiškas piratų vakarėlis. Dažniausiai piratų gimtadieniai yra organizuojami berniukams, tačiau mergaitėms šią temą irgi galima puikiai pritaikyti. Ypač gerai, kai gimtadienis yra mišrus, koks paprastai būna pas mus. Berniukų ir mergaičių dažniausiai būna po lygiai, todėl reikia stengtis sudominti ir vienus ir kitus. Taip pat galima surengti piratų ir princesių vakarėlį, tuomet visi bus savo stichijose ir gimtadienis garantuotai pavyks.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

7. Žavesys paprastume. Kartais reikia labai nedaug, kad sukurti tinkamą nuotaiką. Nuotrauka kairėje yra mūsų kaimynės Estijos menininkės Marlen Kärema sukurtas piratų vakarėlio variantas, daugiau panašaus stiliaus projektų yra jos tinklapyje http://www.tm.ee/

Piratų gimtadienis, vakarėlis

8. Prabangus variantas. Norint surengti panašų vakarėlį, reikia nemažos investicijos. Čia panaudota daug dekoracijų, apgalvota kiekviena detalė. Dekoracijom yra panaudotos virvės, kaukolės,įvairi tekstilė, žvakės, piratų lobio elementai, panešiotos odos gabaliukai, įvairių dydžių ir formų kriauklytės, sidabriniai indai, kokoso ir palmių lapai, kokoso kiautai, brokatas, plunksnos ir kt. Mano akimis, vakarėlis yra išskirtinis ir tviskantis prabanga. Dešinėje kraštinėje nuotraukoje yra paprastesnis variantas, bet vistiek puikiai apgalvotas ir išpildytas.

Piratų gimtadienis, vakarėlis

Linkiu jums šaunaus piratų vakarėlio!

Su meile,
Elena Life decor studio

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą