Rūtos ir Kęsto romantiškos vestuvės su aukso spalvos motyvais

Vestuvių kanceliarija: spauda, meniu; romantiškas stilius su prabangiais auksiniais motyvais

Rūta ir Kęstas draugiški, romantiški ir ramūs žmonės. Kukliai pristatė save, tačiau šią vasarą iškėlė nuostabias, elegantiškas, kupinas smulkiu, įsimintinų detalių vestuves, kas patraukė mūsų, Šventės Idėjos komandos, dėmesį.

Rūta entuziastingai buvo pasinėrusi  į savo vestuvių planavimo darbus, o kad viską padaryti būtų lengviau, į pagalbą pasikvietė šaunią dekoratorę, kuri labai prisidėjo prie to, kad viskas taptų tobulybe. Kas jau kažkada planavo savo vestuves, supras, jog ne viskas vyksta lengvai, taip, kaip norisi. Užklumpa mažesni ar didesni sunkumai, kurie, žinoma, išsisprendžia su laiku arba po poros dienų atokvėpio, kai staiga stukteli puiki išeitis, ir vėl galima planuoti su nauja energija ir užsidegimu. Rūta šį etapą taip pat taip patyrė.

„Būdavo sunkių dienų, kada atrodė, jog niekas nederės tarpusavyje, niekas nebepatinka, bet užtekdavo padaryti keletos dienų planavimo pertrauką ir vėl viskas būdavo gerai.“

Vestuvių dekore vyravo auksas, kuris įnešė prabangą, eleganciją. Jaunavedžių paprastumas ir romantika dekore buvo išreikšta subtiliomis detalėmis, švelniomis, pastelinėmis spalvomis. Buvo jauku ir derėjo tarpusavyje. Dekoras susiliejo, susitapatino su jaunavedžių gyvenimu, charakteriais.

Jaunavedžiai įvaizdį rinkosi tokį, kad ir po daugelio metų apranga nuotraukose neatrodytų juokingai. Todėl išsiskirti rūbais, ryškiomis detalėmis jie nenorėjo. Rinkosi klasiką, ir šią užduotį išpildė pasirinkti profesionalai.

Rūta ir Kęstas 2015 m. rugpjūčio 28 dieną susituokė Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Vestuvių linksmybės vyko prie ežero sodyboje „Atesis“. Grojo gyvo garso grupė. Vidurnaktį svečiai į laužą metė gintaro dulkes ir jaunavedžiams linkėjo ilgo gražaus gyvenimo drauge.

„Labai džiaugiamės, kad didesnių nesklandumų nepasitaikė. Vienintelis dalykas, ne pagal planą, buvo lietus, bet čia jau buvome bejėgiai. Gerai, kad jis buvo trumpalaikis ir ilgam nuotaikos nesugadino. Norėjome linksmos, neperkrautos šventės sau ir artimiesiems, nevertėme sakyti tostų, pasilikome tik keletą tradicijų. Pasirūpinome skaniu maistu, kokybiška muzika ir jaukia aplinka. Tikrai buvo geras jausmas viename dideliame rate šokių aikštelėje dainuoti Gyčio Paškevičiaus dainą „Draugams“ – juk vienoje vietoje buvo visi mums artimiausi giminaičiai ir draugai.“

Rūta pataria būsimoms nuotakoms, kad laiką santuokos ceremonijai vertėtų rinktis ankstesnį, nes jie tuokėsi 16 valandą, tad visur reikėjo skubėti, ir susėdimas prie stalo įvyko vėlokai. Tačiau viskas vis tiek buvo tobula. Šventė prabėga akimirksniu, todėl reikia mėgautis tiek planavimu, tiek pačia vestuvių diena, ką Rūta ir stengėsi daryti.

Kęstui vestuvėse įsimintiniausia akimirka buvo jaunavedžių šokis, kurį jie šoko pagal savo mėgiamą Major Lazer  dainą „Powerful (feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley). Na, o pati šmaikčiausia akimirka ir detalė vestuvėse šiam jaunikiui – senas didžiulis „lempinis“ televizorius, kurį smagi vyrukų trijulė netikėtai atsinešė dovanų. Televizorius tapo namu interjero puošmena, jaunavedžiams vis primenanti jų didžiąją dieną…

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Ceremonijos vieta: Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčia
Pobūvio vieta: „Atesys“
Planuotojai/organizatoriai: „Vestuvių vėjai“ ir nuotaka
Fotografas: Dovile photography
Nuotakos suknelė: „Rasa privé“ (Rasa Kriptavičienė, Šiauliai)
Visažistas: Grožio loftas (Aušra Malakauskienė)
Plaukų stilistas: Grožio loftas (Kristina Gorodeckienė)
Puokštė/floristika: Vestuvių vėjai
Dekoras: Vestuvių vėjai
Saldusis stalas: Dalia tortai ir Vaidos skanėstai
Kvietimai ir kanceliarija: Nuotaka, „Vestuvių vėjai“, jaunosios tėtis
Žiedai: Auksinė svajonė 
Renginio vedėjas: Antanas Mockevičius
DJ ir gyvo garso grupė: BlueFun
Lauko papuošimai ir foto sienelė: „Popierinės gėlės“,
Auksinės kėdės: VIP Deluxe Renginiai LT

Romantiška nuotakos puokštė, floristika Vestuvės Birštono bažnyčioje Vestuvių ceremonija 11 6 2015 08 28 Rutai_15 Jaunųjų fotosesija mieste 10 Vestuvių dekoravimas Vestuvių kanceliarija: spauda, meniu; romantiškas stilius su prabangiais auksiniais motyvais Lėdžių dekoravimas gėlėmis, floristinėmis kompozicijomis Auksinis ir rausvas vestuvių dekoras, medinės raidės, aukso dažais purkšti buteliai Saldus vestuvių stalas, dekoras Vestuvių palinkėjimų knyga / lenta jauniesiems

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą