Saldumynai prieš daržoves

Darykit ką norit, bet gimtadienis be saldumynų – man ne šventė. Pabandyk papasakot vaikui, kad jo „tortas” bus moliūgas, o sausainiai – žirniai. Sakys, tai čia ne gimtadienis, mama, ką pasakys draugai ir pan. Nors aš esu labai už originalumą, ir netikėti sprendimai man patys įdomiausi, moliūgas man visai paišytųsi ant desertinio stalo, bet toooortas, na, kaip be jo…

Desertinio stalo dekoras
Kalėdų desertinio stalo dekoras

Vestuvių desertinio stalo dekoras

Beje, klaidingai manoma, kad tik saldus stalas puošia – įspūdingai atrodo ir daržovių visas pulkas. Vitaminais apsiginklavusių briuselio kopūstų armija kviečia išmėgint savo dantų jėgas graužiant morkas, susikauti su salierų špagomis. Artišokai gražuoliai stovi gėlių draugijoje ir jokios konkurencijos joms nejaučia, nes jie – juk karališkos daržovės.

Desertinio stalo dekoras

Trintų vaisių kokteiliai ar ankštinių daržovių užtepėlės – tikra palaima žaliavalgiams ir vegetarams – iš vakarėlio tikriausiai išeitų persivalgę.

Desertinio stalo idėjos Desertinio stalo idėjos Vaisiai ant desertinio stalo Desertinio stalo idėjos Desertinio stalo idėjos

O gėlės tos prie artišokų, pasirodo, visai ne gėlės, o dekoratyviniai kopūstai, kurie taip pat valgomi, ne tik sodinami dėl grožio. Visą šį stilizuotą daržovių ir vaisių dekorą sukūrė Kristina iš Los Angelo.

Taigi, panašu, kad gražu gali būti VISKAS, reikia tik mokėti pateikti ir nebijoti eksperimentuoti.

Su gardžiais ir vitaminizuotais linkėjimais,
Inga

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą