Valentino dienos staigmena – buduaro / erotinė fotosesija

„Moters grožis tai ne rūbai, kuriuos ji dėvi, figūra ar šukuosena. Moters grožis yra jos akys, nes tai kelias į širdį, vietą, kur gyvena meilė. Tikrasis moters grožis yra jos sielos atspindys. Tai nuoširdus rūpinimąsis kitais. Tai aistra, kurią ji parodo. Moters grožis, bėgant laikui, tik auga“ Audrey Hepburn

Kas yra Buduaro fotografija?

Boudoir – lietuviškai buduaras, atkeliavo iki šių dienų iš 18 a. Prancūzijos. Sąvokos reikšmė – moters miegamasis ar privatus kambarys, skirtas jai ir jos artimiausiam svečiui priimti. Šiuo laiku buduaro fotografija mus nukelia į intymų ir gražų moters pasaulį. Nuotraukos gali būna jausmingos, viliojančios, intymios, švelnios ar audrinančios vaizduotę. Buduaro akcentai – intymi aplinka, seksuali apranga ir priderinti aksesuarai nuotraukose siekia parodyti moterį kaip pačią geidžiamiausią, gražiausią ir seksualiausią būtybę. Erotinės fotosesijos būna skirtingos. Tai gali būti gundančios merginos fotosesija ar nuotakos buduaras, skirtas nustebinti jaunikį vestuvių rytą. Arba poros buduaras, švelnus ir jausmingas su lengvu erotikos prieskoniu. Argi nesmagu pasivartyti lovoje su mylimuoju, o tuo pačiu, turėti puikių kadrų prisiminimui apie tokius rytus? Tai akimirkos, kuriose užfiksuota pasitikėjimo savimi nuotaika ir skani provokacija.

Kūrybinė komanda:

Fotografija: Maži stebuklai
Rūbai: Sonata Lingerie, Baby Love Boutique
Aksesuarai: Renata Poccia Jewelery & Accessories
Makiažas ir šukuosena: Aidos makiažai
Modelis: Gabrielė Gutauskaitė

 

Buduaro fotosesija - Valentino diena Buduaro fotosesija - Valentino diena Buduaro fotosesija - Valentino diena Buduaro fotosesija - Valentino diena Buduaro fotosesija - Valentino diena Buduaro fotosesija - Valentino diena Valentino dienos staigmena vyrui Valentino dienos staigmena vyrui Valentino dienos staigmena vyrui Seksuali fotosesija Valentino dienai Valentino dienos staigmena vyrui Valentino dienos staigmena vyrui Seksuali fotosesija Valentino dienai Erotinė fotosesija - dovana Valentinui Erotinė fotosesija - dovana Valentinui Erotinė fotosesija - dovana Valentinui Erotinė fotosesija - dovana Valentinui Asmeninė fotosesija Seksuali fotosesija Valentino dienai
Pas mus svečiuose su puikiais patarimais fotografė Gerda iš Maži stebuklai. Galbūt perskaičius įgausite daugiau pasitikėjimo ir ryšitės šiai erotinei gyvenimo avantiūrai?

Baiminuosi, kad aš nesijausiu gerai apsinuoginusi prieš kamerą?

Buduaro fotosesija turi būti smagi! Ir tai nieko bendro su nuogumu neturi. Man buduaro fotografija, tai ant nuogų pečių krentantys plaukai, viliojančios akys ar ką tik nubučiuotos lūpos. Tai nuotaika, kurią perteiksite nuotraukoje. Jums nebūtina nusirengti prieš kamerą nuogai, kad tai atskleisti. Galbūt užtektų subtiliai apnuoginti pečius, kojas ar apsivilkti peršviečiamą drabužį, kuris parodys jūsų nuogą siluetą, bet kartu paliks paslaptį apie visišką nuogumą. Dirbant su patyrusiu fotografu, Jūs sukursite nuostabių nuotraukų būnant tik su megztuku. Paslaptį, viliones ir geidulį kuria mūsų vaizduotė. Visi žino, kad paslaptis labiau vilioja, nei atvirai nuogas kūnas. Prieš fotosesiją būtinai aptarkite su fotografu, kaip jūs pati tai įsivaizduojate, matote. Kiek norite ir galite būti ar nebūti nuoga. Ką norėtumėte paslėpti, o ką išryškinti, atskleisti. Taip pat turėkite omenyje, kad kai kurie fotografai gali nefotografuoti Jūsų visiškai nuogos. Taigi, jei ieškote ir norite būtent tokių nuotraukų, būtinai pasiklauskite ar fotografas tokias padarys.

Abejonės dėl išvaizdos, amžiaus..

Nėra jokio dydžio, svorio ar ūgio limitų. Patikėkite, kiekviena moteris yra nepaprastai žavi ir seksuali savaip, o buduaro fotosesija ir yra tam, kad tą grožį atskleisti. Aplinkui tiek gražių moterų, apsidairykite, ir jos visos nuostabios! Pasitikėkite savimi ir savo jausminga prigimtimi. Ne veltui mus gamta apdovanojo viliojančiomis linijomis, spindinčiomis akimis ir švelniomis lūpomis.

Ką man vilkėti?

Rinkitės tokius rūbus su kuriais jūs jaučiatės geriausiai. Erotinei fotosesijai galite pasiruošti porą komplektų persirengimui. Tai gali būti nėriniuoti naktiniai, trumpa, aptempta suknelė, vyro balti marškiniai, peniuaras ir seksualūs apatiniai, korsetas ar provokuojantys šortukai. O gal jums seksualu džinsai ir aptempta glaustinukė? Jei nesate tikra, ko norėtumėte, pasiimkite daugiau nei porą komplektų. Tuomet atrinksite kartu su fotografu. Nepamirškite aukštakulnių, tai pridės pasitikėjimo ir laikysena bus iš kojų verčianti! Nekalbant apie mylimojo nuostabą, pamačius Jus su aukštakulniais lovoje! Nepamirškite aksesuarų: karolių, apyrankių, plunksnų ar skrybėlių. Tinka kaukės ar net mylimojo kaklaraištis. Pamenate filmą „Graži moteris“ ir pagrindinės aktorės pasirodymą su vyrišku kaklaraiščiu? Moteriško kūno jausmingumas bandomas „sutramdyti“ vyrišku aksesuaru, kurį taip norisi nuimti ir nuo jo aktorę išlaisvinti. Spalvų paletėje geriausiai pasilikti prie klasikos – balta, juoda, raudona, kreminė ar rožinė. Šios spalvos dažniausiai tinka visų tipažų moterims. Pagalvokite kokį įvaizdį norite sukurti ir pažaiskite šia tema.

O kaip su makiažu?

Visažistui būtinai sakykite, kokį įvaizdį norite sukurti ir kokią save norite matyti buduaro fotosesijoje. Galbūt Jums svarbu svaiginančios, gundančios akys, o gal jūsų akcentas bus saldžios, prisirpusios lūpos? Klauskite fotografo patarimų. Jie tikrai turi bent kelis puikių visažistų kontaktus, su kuriais jau tekę dirbti, ir žino kokio rezultato tikėtis.

Kokia erdvė tinkamiausia Buduaro fotosesijai?

Buduaro fotosesijai reikia asmeninės ir intymios aplinkos. Nemažai moterų pasirenka savo namų miegamąjį. Kitos moterys renkasi fotografų studijas ar viešbučius. Paprastai viešbučio kambarį užsisakyti fotosesijai būna pigiau, nei vienai parai. Buduaro fotosesiją galima daryti ir gamtoje. Į gamtos prieglobstį galite nugabenti ne tik kėdę, bet ir lovą. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir fantazijos. Taigi, ieškokite Jums labiausiai patinkančio ir tinkančio varianto.

Atsipalaiduokite!

Greičiausiai jaudulio išvengti nepavyks. Prireiks šiek tiek laiko apšilti ir atsipalaiduoti. Paprastai laikas, kai padaromi pirmieji kadrai būna nejaukus. Bet jums pagelbės fotografas, pasitikėkite juo. Jis patars kaip atsipalaiduoti, kur žiūrėti, kaip elgtis, sėdėti ar gulėti. Po pirmųjų 20-30 minučių buvimo su fotografu, pamiršite kad yra kamera. Fotografo siekis yra padaryti taip, kad jūs atsipalaiduotumėte ir atrodytumėte pribloškiančiai. O kad būtų ramiau, keletą dienų prieš fotosesiją pavartykite žurnalus ar pažiūrėkite internete buduaro stiliaus nuotraukų. Taip žinosite, kas Jums gražu, seksualu, o kas per daug drąsu. Repeticija namuose būtų puiki įžanga į fotosesiją.

Fotografas

Svarbu pajusti jo asmenybę. Peržiūrėkite jo darbus blog`e ir darbų galerijoje, pasižvalgykite facebooke. Rinkitės protingai, sužinokite kiek įmanoma daugiau apie detales, kurios jums svarbios, kur jis dirba, ar turi studiją, kiek ir kaip tvarkomos bei atiduodamos nuotraukos, privatumo sąlygos ir t.t. Kai kurie fotografai nieko prieš nepublikuoti jūsų nuotraukų internete, tačiau kiti publikuoja visus ar daugumą savo darbų. Jūs turite žinoti visus Jums rūpimus atsakymus. Pagaliau, pažiūrėkite ar fotografas, kuriuo domitės, turėjęs tokio pobūdžio fotosesijų, ar turi pakankamai šio žanro patirties. Yra keletas buduaro fotosesijos tipų nuo meniškų nuogo kūno ar 50-ųjų metų stiliaus iki lengvo, seksualaus viliojimo. Kruopščiai išsirinkite, tuomet jausitės rami, kad jūsų pasirinktas fotografas fotografuoja Jūsų įsivaizduojamu stiliumi.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą