Velykų stalo karalius ir jį lydintys asmenys

Be abejo, kas gi paneiks faktą, jog Kiaušinis – šv. Velykų stalo karalius. Na, o paskui jį rikiuojasi visa gyvoji palyda: kiškiukai, viščiukai. Dar kartais paukšteliai ir visokios gėlytės.

Karaliai, kaip ir pridera tikriems karaliams, dažniausiai, iš vakaro išsidabinę, sugula į kokius nors krepšelius ar pintinėles. Geriausiu atveju mes juos apkaišome žolytėmis, pridedame dar šiek tiek palydos ir viskas. O šiemet aš pagalvojau, kodėl gi Jų Didenybes nepasodinus ant kiekvieno svečio lėkštės? Tokia intymiai miela akistata leistų vienam kitą labiau patyrinėt, susipažint. Na, o tada jau kartu kilt į kovą su kitais Karaliais ir įsitikint, kuris Karalius yra VISŲ Karalius!

Na, o jei vis tik kiaušiniai sugulė į krepšelį (ginkdie, nesakau, kad taip negražu), tai tooookiam „krepšeliui” tikra palaima laikyti savy kiaušinius…

Tuomet, kad mūsų išeiginės lėkštės nesijaustų vienišos, gal joms linksmiau būtų su stryksinčiųjų palyda?

Na, o stalas taps dar skanesnis, jei… mmmm, seilė tįsta, negaliu rašyti – patys pažiūrėkit

Jeigu panorėtumėt pasidaryt tokius miniatiūrinius lizdelius, receptas čia. Kaip supratau, jie daromi iš zefyrų (marshmallows), truputį sviesto ir makaronų. Bet, padarius iš sūdytų pailgų lazdelių su tirpintu sviestu ir šokoladu, manau, būtų taip pat neblogai.

Tai tiek fotoreportažo iš Jo Didenybės pokylio.

 

Foto iš decorative-work.blogspot.com, paneamoreecreativita.it, designdazzle.com, goodhousekeeping.com,  bedifferentactnormal.com, olarty.com, digsdigs.com,

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą