Vestuvės užsienyje

Vestuvių fotosesijos idėjos

Kodėl  vestuvės užsienyje? 

Praėjo tie laikai, kai buvo galima susituokti tik Lietuvos santuokų rūmuose – dabar atviri visi pasaulio kampeliai. Tiems, kurių nežavi tradicinės storos lietuviškos vestuvės, kurie nori saulės, romantikos, išskirtinumo ir naujų potyrių, vienintelė išeitis – vestuvės užsienyje. Ar Jums svarbu, kur ištarsite TAIP? Gal tai bus Malta, Sicilija, Šri lanka, Sardinija, Mauricijus, Tailandas, o gal Islandija?  Šiame straipsnyje plačiau papasakosiu apie savo patirtį Maltoje – mažoje šalyje, ne didesnėje nei didieji Lietuvos miestai. Ji paliko neišdildomą įspūdį,  o matyti vaizdai yra iškalbingesni už žodžius.

Vestuvės užsienyje - idėjos, patarimai

Vestuvės užsienyje - idėjos, patarimai

Ką daryti su artimaisiais, kurie nori Jus pasveikinti?

Sakoma, kad vestuvės –  tai šventė svečiams. Tačiau džiaugiuosi, kad vis daugiau atsiranda kitokio požiūrio porų, kurios apie vestuves galvoja kaip apie šventę sau, dviejų žmonių meilės įprasminimą. Yra keletas sprendimo būdų, jei norite, kad artimieji taip pat pasidžiaugtų Jūsų santuoka.

*Artimiesiems organizuokite šventę Lietuvoje prieš kelionę. Civilinė santuoka Lietuvoje išspręs keletą papildomų administracinių kliūčių.

*Grįžę galite surengti šventę Lietuvoje ir pasidalinti įspūdžiais su brangiausiais žmonėmis.

*Kuklios ir jaukios vestuvės Lietuvoje bei romantiška povestuvinė kelionė su savo fotografu. Taip pasielgė ir mano minimi jaunieji.

Vestuvės užsienyje - idėjos, patarimai

Vestuvės užsienyje - idėjos, patarimai

Privalumai 

*Vestuvių dieną galite pradėti žvalūs ir išsimiegoję, nereikia planuoti grožio procedūrų labai anksti ryte, nes ceremonijos laikas gali būti ir po pietų.

*Galite rinktis Jums labiausiai patinkančią bažnyčią ir nesukti galvos, kad nuo Jūsu pasirinktos bažnyčios iki norimos fotosesijos vietos yra 200 km. ar daugiau, nes fotosesiją darysite kitą dieną.

*Vestuvių dieną nereikia sukti galvos, kaip suspėti pasidaryti išskirtinę, romantišką fotosesiją tik dviems, nereikia niekur skubėti, galite tiesiog mėgautis giminių ir draugų būryje. Po ceremonijos galite fotografuotis su svečiais, šeima ir poromis.  Na, o savo kaip jaunavedžių fotosesiją  galite daryti bet kuriame pasirinktame pasaulio kampelyje.

Vestuvės užsienyje - idėjos, patarimai

Vestuvės Maltoje

Patarimai planuojant

Jei svajojate apie vestuves, tačiau dvejojate, nežinote, nuo ko pradėti planuoti, galite kreiptis į kelionių agentūras, kurios teikia tokias paslaugas. Taip sutaupysite brangaus laiko paieškoms. Jei turite laiko ir patinka planuoti keliones, drauge su antra puse nuspręskite, kokią kelionę pasirinkti, o tuomet pasinerkite į planavimo malonumą. Tam pagelbės forumai internete, kuriuose aptarinėjami kelionių įspūdžiai ir niuansai planuojant vestuves. Tačiau reiktų turėti omeny, kad viešbutį rezervuoti reiktų likus keliems mėnesiams iki judviejų šventės.

Nusprendę pasinaudoti kelionių agentūrų, vestuvių planuotojų ar viešbučių specialiais pasiūlymais jauniesiems, visažistę ir plaukų stilistę reiktų rinktis atsargiai. Peržiūrėkite darbų pavyzdžius, nes dažnai tai nebūtinai bus profesionaliausi specialistai mieste, o tiesiog žmonės, bendradarbiaujantys su viešbučiu ar planuotojais. Lygiai tas pats vyksta su siūlomais vietiniais vestuvių fotografais.  Rekomenduoju drauge su fotografu pasitarti dėl vaizdingiausio maršruto, kur norėsite praleisti daugiau laiko.  Kas Jums, kaip porai, svarbiau: ar architektūros didingumas, ar gamtos grožis, kur jaučiatės geriausiai? Atsižvelgę į norus, galite sudėlioti savo dienos planą.

Vestuvių fotosesijos idėjos

Vestuvės Maltoje

Vestuvinė fotosesija Maltoje

Visų patogumui į Maltą yra tiesioginis skrydis iš Kauno. Nuvykę į Maltą pasinaudojome turizmo agentūros patarimu – iš anksto dar Lietuvoje susitarėme su vairuotoju, kad jis nuo oro uosto nuvežtų tiesiai į viešbutį Meliehoje. Tai kainuoja pigiai ir nereikia sukti galvos dėl transporto. Viena naktis po skrydžio buvo skirta poilsiui,  prisitaikymui prie laiko pasikeitimų. Galiu pasakyt tik tiek, kad Maltoje pamatyti yra ką: nuo įspūdingos architektūros bažnyčių, turistinių miestelių iki žydrų paplūdimių. Todėl net nesistenkite visko pamatyti per kelias dienas.

Į Maltą su jaunaisiais atvykome trims dienoms, todėl pasirinkome maršrutą, kuriuo keliaudami galėtume pamatyti ir gamtos grožį, ir architektūrinį paveldą.  Labai padėjo apsispręsti viešbučio darbuotoja, kuri labai draugiškai ir išsamiai papasakojo, kokius maršrutus geriausia rinktis. Vietiniai ten visi draugiški, be galo paslaugūs, noriai pasakoja apie savo šalį ir laisvai kalba angliškai, todėl nebijokite klausti.

Iš mūsų aplankytų vietų rekomenduočiau Papajaus miestelį, kuris lyg iš pasakos. Labai vertas dėmesio Šv. Agotos bokštas, vietinių vadinamas Raudonuoju bokštu, taip pat Mdina, Meliehos paplūdimys bei Gozo sala.

Pabaigai siūlau pagalvoti apie tai, ką mieliau norėtumėte matyti savo albume: turistų padarytas bendras Jūsų nuotraukas ar profesionaliai fotografo įamžintas akimirkas.

Vestuvės Maltoje

Vestuvių fotosesija prie jūros

Vestuvių fotosesija prie jūros

Elektroninio žurnalo Misija vestuvės komanda gyvena ir kuria čia

Misija vestuvės žurnalą galite skaityti E-žurnale

Straipsnio ir nuotraukų autorė: Rūta Rylaitė

Share Button
3   Komentarai

  1. Sveikos visos kurios svajojate apie vestuves uzsienyje/ saloje ar tiesiog papludymyje osiant vandenynui;)
    Tai nepakartojamas jausmas bei nuostabus pojuciai kuriuos JUS (busimi jaunieji) galite taip pat patirti…
    Rasau is savo patirties, kadangi siu metu rugsejo menesi atsokome savo vestuves Tenerifeje ir esame be galo patenkinti

    Atsakyti
  2. Viskas priklauso tik nuo požiūrio:) Šventė sau labai puikią galima pasidaryt ir nebėgant niekur nuo giminaičių:) Lietuva yra neapsakomai graži šalis, tikrai ne ką prastesnė už visas Tenerifes ir Maltas.

    Atsakyti

Rašyti komentarą