Helovynas pas Rūtą

Esame Helovyno gerbėjai, atvirai pasakius, tai yra turbūt laukiamiausia šventė po Kalėdų. Praeitais metais pagaliau įgyvendinom savo svajonę ir surengėm pirmą Helovyno vakarėlį. Taip, kuklus biudžetas ir laiko stoka neleido daug idėjų įgyvendinti, bet visgi svečiai buvo sužavėti mūsų darbu ir buvo super smagus vakarėlis.

Kadangi turime didelę dalį namo, kuri yra neįrengta bei nesutvarkytas kiemas, jis tiesiog idealiai atitinka vakarėlio nuotaikai.
Svečiai buvo sutikti su „pakaruokliu”, kuris judėjo ir leido įvairius garsus.

Helovino šventė

Taip pat kapinės ir jų sargas – šmėkla.

Helovino šventė

Helovino šventė

Langus dekoravome iš kartono išpjaustytais piešiniais, bei apšvietėm raudona šviesa, kad atrodytų dar mistiškiau ir baugiau.

Helovino šventė

Atidarius duris, turėjo praeiti šikšnosparnius, kurie užtvėrė kelią.

Stalą vyrai pagamino karsto formos, užtiesiame juodą staltiesę, dekoravom dirbtiniais voratinkliais.

Helovino šventė

Vonios kambarys pritaškytas krauju, kruvina vonia (ko nepatariu daryti, nes niekas nepadėjo iki galo jos išvalyti…), Vonios užuolaidos su kruvinais delnais ir t.t.
Aplinką padaryti dar baisesnę, išsinuomojom dūmų mašiną, kuri visą vakarą džiugino rūku. Tinkama muzika tiek viduje, tiek lauke.

Maistą stengėmės irgi derinti prie temos. Buvo ir mini picų – mumijų, skaptuoti moliūgai, raganų piršteliai, sumuštiniai su musėmis ir vorais.

Helovino šventė

Helovino šventė

Helovino šventė

Karštą patiekalą taip pat pasirinkom tinkamą Helovynui – vištos sparnelius, kuriuos nudažėm juodais maistiniais dažais. Tai buvo šikšnosparnių sparneliai. Alkoholiniai bei gaivieji gėrimai papuošti voratinkliais, bei spausdintomis etiketėmis su įvairiais užrašais kaip nuodai, negerti, atsargiai ir t.t.

Helovino šventė

Žinoma, buvo ir žaidimų: rinkom geriausią kostiumą, baisiausios istorijos pasakotoją, vakarą pabaigėm šokiais.

Šventė tikrai buvo šauni, visi liko patenkinti, o mums tai buvo geriausias komplimentas ir stimulas kitais metais dar labiau pasistengti. Nepaminėjau, kad dar ilgai girdėjom kalbas apie mūsų renginį visame rajone, žmonės ilgai stovėjo prie tvoros ir grožėjosi kaimynų darbu, o vaikai buvo pavaišinti sausainiais – griaučiais.

Šiais metais pasiruošimą pradėjom daug anksčiau, draugai jau nuo rugsėjo skambina, rašo ir klausia, ar organizuosim šiais metais. Idėjų daug, stengsimės nenuvilti.

Helovynas mums – kaip vaikams Kalėdos. Nuostabi šventė, kai galima su kraupiu makiažu, suveltais plaukais vaikščioti, gąsdinti aplinkinius, o taip pat išlieti visą savo kūrybingumą.

Pasirodom ir mes, įdėjos planuotojai – Brolis, aš ir mano mylimas vyras – be jų šios šventės nebūtų

Helovino šventė

Helovino šventė

Rūta

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą