Netradicinės Indrės ir Pauliaus vestuvės „rustic-bohemian” stiliumi

Originali jaunųjų fotosesija

Turbūt dažnai taip nutinka, kad, sutikę akims mielą veidą, nejučia užduodame sau klausimą, ar jis galėtų būti mano vyras/žmona? Šie klausimai mums kyla natūraliai, nes mumyse užkoduota susirasti sau partnerį visam gyvenimui. Šį klausimą sau uždavė ir Indrė, kai pirmąkart išvydo savo būsimą vyrą Paulių. Beje, kai jis atėjo į jų pirmą pasimatymą, mergina vos nepersigalvojo…

„Jis neatrodė kaip vyras pasiruošęs pasimatymui. Su taip apsirengusiu neįsivaizduoju, kur išvis būtų galima eiti… Šortai… peršviečiami šortai! Maniau, jog mirsiu iš gėdos, tačiau tą vakarą jis mane ir vėl sužavėjo nuostabiu humoro jausmu ir jo apranga jau buvo nebesvarbi. Tą naktį mes pabuvojome visose Vilniaus vietose, kiek tada buvo įmanoma apeiti. Nebetrukdė niekas – tai buvo mano žmogus..“ – juokėsi Indrė.

Indrė ir Paulius tapo puikia pora, kuriai niekada nestinga juoko, nuostabiausio laiko kartu. Atėjo metas, kai reikėjo žengti rimtą žingsnį. Indrė sako, kad ji turi puikią nuojautą ir jau nutuokė, kad tuoj tuoj turėtų įvykti piršlybos.

„Tą dieną jis itin keistai elgėsi. Iškart supratau, kad kažkas ne taip. Gavau „M&M‘s“ saldainių, kuriuos jis  dažnai palikdavo dovanų ant mano darbo stalo. Žinoma,  nusivežė mane į vietą, kuri mums abiems buvo svarbi – pirmojo pasimatymo vietą. Oras tądien buvo prastas. Aš tik galvojau, negi tu čia klaupsies ant šlapios žemės??? Tai priklaupė man ant batų…“

Į vestuvių planavimą Indrė žiūrėjo atsakingai. Ji visada svajojo apie savo vestuves, žinojo, kad jos nebus mažos, tačiau ir ne princesiškos. Nors jai netrūko idėjų, turėjo šiokią tokią viziją, tačiau suprato, kad pati fiziškai negalės visko įveikti, todėl ieškojo planuotojos. Ir štai labai pasisekė, kad viena draugė kaip tik užsiiminėjo šia veikla. Ji buvo idealus variantas vien todėl, kad puikiai pažįsta jų porą, žino ką jie mėgsta, ko nemėgsta, todėl vestuvės bus kur kas asmeniškesnės ir viskas rutuliosis paprasčiau. Indrei ir Pauliui norėjosi, kad rezultate atsispindėtų jų svarbiausi gyvenimo įvykiai ir tai, kokie jie yra iš tiesų. Net ir jaunųjų įvaizdis buvo paprastas. Indrė nenorėjo makiažo, kuris pakeistų jos veidą ar padarytų iš jos visai kitą žmogų.

Gegužės mėnuo vestuvėms buvo pasirinktas neatsitiktinai. Tai pats gražiausias laikas Indrei, kada viskas kvepia, žydi, gražu ir gaivu… Smulkūs žiedeliai, simbolizuojantys šį laikotarpį, atsispindėjo ir kai kuriose vestuvių detalėse: kvietimuose, kuriuos gamino geras poros draugas. Nuo jų ir prasidėjo visas vestuvių stiliaus kūrimas. Beje, po kiek laiko Indrė sužinojo, kad tą pačią dieną yra susituokę ir jos proseneliai.

Pasirinkta šventės vieta „Labanoro viešbutis“ yra labai mėgiama šios poros. Ten jie dažnai poilsiauja su draugais. Tai buvo viena svarbiausių jų gyvenimo detalių, įsipynusių į vestuvių akimirkas. Sodybos aplinka padiktavo tolesnį šventės stilių – „rustic- bohemian“.

„Vyras mėgsta juokais mane pravardžiuoti įvairiais gyvūnėliais: sraige, panda, lape ir pan, todėl šovė mintis, kad tai galėtume įtraukti į vestuvių dekorą. Taip gimė mano puokštės vizija – joje tupėjo šie gyvūnėliai.“

Pagal puokštę buvo pritaikyta ir Pauliaus butonjerė – lapė. Stalai buvo pavadinti skirtingais gyvūnėlių vardais, o prie kiekvieno stalo sėdintis svečias gavo atitinkamą dovaną – sagę su to gyvūnėlio atvaizdu (pvz., sraige) ir laiškelį, kuriame buvo asmeniškai tam žmogui pritaikytos eilės, kurias parinko pati Indrė. Gyvūnėliai dalyvavo ir fotosesijoje. Svečiai ir jaunavedžiai fotografavosi su kaukėmis.

Dalis fotosesijos vyko valtyje. ŠI idėja buvo pasirinkta, kadangi Paulius ir Indrė mėgsta žvejybą. Nuotraukos buvo neįprastos – būtent tokių pora ir norėjo. Specialiai ieškojo atitinkamo stiliaus fotografo. Jumoristinė fotosesija vyko šeimos sodyboje. Indrė prisiminė senoviškas vestuvines nuotraukas, kai visi vestuvių svečiai susėdę fotografuodavosi „prie trobos“, taigi panašių pasidarė patys. Fotosesija vyko net nebandant pozuoti – ekspromtu. Vis šaudavo naujų beprotiškų minčių.

Indrei gyvenime yra labai svarbi muzika, todėl įvairios muzikos vestuvėse nestigo. Ceremonijos metu dainavo grupė, o dainos buvo pasirinktos reikšmingos porai. Ta pati grupė tęsė pasirodymą ir po ceremonijos sveikinimų metu.

Šventės vietoje grojo geras poros draugas Dj. Jis surengė nepamirštamą jaunųjų sutikimą – užleido muziką iš „Santa Barbaros“. Tai dar labiau pakėlė visiems nuotaiką, visi įsiaudrino taip, kad net pamiršo tėvelius, kurie laukė su duona ir druska.

Programą vestuvėms buvo paruošusios dvi plepiausios ir iškalbingiausios Indrės draugės. Pora nusprendė nesirinkti profesionalaus vedėjo, nes kas geriau juos pažįsta už savus žmones?

Po įvairiausių žaidimų, šmaikščių  pasisakymų, vakaro kulminacija tapo Jurgio Didžiulio koncertas, kuris buvo Indrės staigmena vyrui. Galimybė surenti tokią staigmeną  jai pasitaikė netikėtai, tad nedvejojusi ja pasinaudojo. Vyras atsidėkojo žmonai grodamas gitara.

Staigmenų netrūko ir iš svečių pusės: vienas draugas surengė lazerių ir fejeverkų šou pagal mėgiamą jaunavedžių kūrinį.

 „Vestuvės buvo nerealios. Kitą rytą nubudę vis klausėm savęs, ar tikrai mes verti tokių nuostabių žmonių, kurie yra mūsų gyvenime. Ir vis kartojom, kad buvo geriausia, kaip tik galėjo būti. Visi taip stengėsi ir dovanojo mums nepakartojamą dieną.“

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Ceremonijos vieta: Šv. Pylipo ir Jokūbo bažnyčia
Pobūvio vieta: Labanoro viešbutis
Planuotojai/organizatoriai: Mur Mur vestuvės
Fotografas: Marla Singer
Nuotakos suknelė ir aksesuarai: ORELLI
Puokštė/floristika: Menas be ribų
Dekoras: Mur Mur vestuvės
Kvietimai ir kanceliarija: Balta idėja
Žiedai: Audrius Bagočius
Renginio vedėjai, atlikėjai, grupės: Hit Kick ir Jurgis Didžiulis (Reanimacija)

Užrašas ant medinės lentos - rodyklė vestuvėse Indrės ir Pauliaus vestuvės Lengvai krintanti nuotakos suknelė Nuotakos stilius Nuotakos stilius Jaunieji Jaunųjų bučinys Jaunikio butonjerė Jaunųjų fotosesija gamtoje Vestuvės ir fotosesija miške Vestuves. Nuotaka ant supynių su zuikio kauke Vestuvės, fotosesija su kaukėmis ant veido Vestuvės, fotosesija su kaukėmis ant veido Fotosesija su kaukėmis "pelėdos" Originali fotosesija Triušis vestuvėse Vestuvės - svečių fotosesija Jaunieji - rustic bohemian wedding style Linksma ir šmaikšti jaunųjų fotosesija Linksma jaunikio fotosesija su šautuvu ir ragais Linksmi jaunieji Desertų vaišių stalas vestuvėse, gamtoje, rustic stilius Braškės ir kiti saldaus stalo desertai Macaronsai, eklerai - vestuvių saldus stalas, vaišės Keksiukai su braškėmis - vestuvių saldaus stalo puošmena Jaunieji - rustic bohemian vestuvių stilius Vestuvių dekoras - lagaminai Originalus svečių susodinimo planas lagamine Vestuvių meniukai Jaunikis su gitara Fejerverkai vestuvėse

 

Tekstą parengė: Iveta Oželytė

 

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą