Evelinos ir Kęstučio romantiškos vestuvės

Pagaliau, pagaliau galime pasidalinti daugybe nuostabių akimirkų iš Evelinos ir Kęstučio šventės. Šia pora negalima nesižavėti, kartu jie kaip gyvsidabris – nenustygstantys vietoje ir pašėlusiai žaismingi.

Tądien netrūko ir labai smarkaus lietaus intarpų, ir palaimingų saulės šypsnių pro tamsius debesis, tad nuotaika buvo puiki, o nuotykiai, prasidėję dar priešvestuvinės fotosesijos metu, tęsėsi ir šios poros vestuvių dieną. Beje, tai buvo pirmadienis! Taip, taip, perskaitėte teisingai – vestuvės pirmadienį, Joninių išvakarėse – puikių puikiausia savaitės pradžia ir nerealus gerų emocijų užtaisas visai likusiai savaitei ir ne tik. Emocijos grįžta verčiant vieną po kitos nuotaikingos mini fotosesijos nuotraukas Vilniaus senamiestyje, prisimenant karališko pasijodinėjimo VU botanikos sode Kairėnuose ir pasiplaukiojimo jachta artimiausių draugų būry Galvės ežere aplink Trakų pilį akimirkas.

Šios poros pasirinkta vestuvių tema “Mėlyna pasaka” buvo puikiai išpildyta tiek šventės vietos dekoravime, tiek vestuvinės fotosesijos metu: nuolat lydėjo karališka mėlyna spalva bei pojūtis, kad esi ne kur kitur, o pačioje tikriausioje pasakoje su galantiškais princais ir aikštingomis princesėmis.

Evelina ir Kęstuti, dar kartą dėkojame, kad pasirinkote mus savo vestuvių fotografais, kad leidote stabdyti gražiausias Jūsų gyvenimo šventės akimirkas, labai tuo džiaugiamės ir vertiname. Dar ilgai ilgai prisiminsim Jūsų šventę. Pačios geriausios kloties Jums, brangieji, eikit per gyvenimą savo pirmojo vestuvinio šokio žingsniu – taip pat pašėlusiai žaismingai, kaip tą Joninių naktį!

Foto idilė

Vestuvių nuotraukos Vestuvių nuotraukos Vestuvių nuotraukosVestuvinė nuotakos suknelė Nuotakos pasiruošimas Vestuviniai bateliai Jaunosios suknelė Jaunoji nuotaka Nuotakos fotosesija - pasiruošimas Vestuvių fotografija Vestuvių fotografija Foto idilė Vestuvės Vestuvių ceremonija bažnyčioje Vestuvių ceremonija bažnyčioje Vestuvių ceremonija bažnyčioje Vestuvių ceremonija bažnyčioje Vestuvių ceremonija bažnyčioje Vestuvių ceremonija bažnyčioje Vestuvės - poros fotosesija Vilniaus senamiestyje Vestuvės - poros fotosesija Vilniaus senamiestyje Vestuvės - poros fotosesija Vilniaus senamiestyje Vestuvės - poros fotosesija Vilniaus senamiestyje Vestuvės - poros fotosesija Vilniaus senamiestyje Vestuvės - poros fotosesija Vilniaus senamiestyje Vestuvės - poros fotosesija gamtoje Vestuvės - poros fotosesija gamtoje Vestuvės - fotosesija su žirgais Vestuvės - fotosesija su žirgais Vestuvės - fotosesija su žirgais Vestuvių dekoras - stalų puošimas Vestuvių dekoras - vardų kortelės Saldusis vestuvinių stalas Momentinė fotografija vestuvėse Nuotraukos vestuvėse Jaunųjų šokis Jaunųjų šokis

Kūrybinė grupė:

Šventės vietos dekoru ir apipavidalinimu pasirūpino Vestuvių pasaka.
Nuotakos šukuoseną bei makiažą kūrė salono Boccolo meistrės
Nuostabieji nuotakos papuošalai ir jaunikio aksesuarai kurti Dovilės aruodo auksarankės.
Pobūvio vieta – Margio krantas.
Šventės vedėjai – Teatras Arti.
Fotografai – Foto idilė

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą