Ką iš anksto aptarti su vestuvių fotografu?

Jaunavedžiams dažnai kyla klausimas, ką kartu su fotografu aptarti iš anksto? O kartais vis dar dvejojame, ar apskritai reikalingas išankstinis susitikimas su fotografu? Todėl mes skubame į pagalbą ir norime pateikti svarbiausių aspektų, dėl kurių verta tartis iš anksto, sąrašą.

Vestuvių fotosesija

Visų pirma, peržiūrėję įvairių vestuvių fotografų darbus ir išsirinkę vieną ar kelis patinkančius fotografus, susitarkite dėl susitikimų su juo (jais). Susitikimo metu ne tik pabendrausite gyvai, pasidomėsite Jums rūpimais klausimais, tačiau ir galėsite paprašyti fotografų daugiau vestuvinių nuotraukų, kadangi internetinėse svetainėse fotografai patalpina tik labiausiai pavykusius kadrus. Taip galėsite lengviau įvertinti alternatyvas. Žinoma, susitikimus organizuokite tik su tais fotografais, kurių paslaugomis rimtai susidomėjote. Susitikimų metu įsitikinsite, kad nesuklydote dėl fotografo kompetencijos ir nuotraukų kokybės. Be to, apžiūrint kitų porų vestuvių nuotraukas mintyse gali gimti nemažai idėjų, kurias galima bus panaudoti ir savo vestuvėse. Būtinai praneškite fotografui, kokios idėjos Jums patinka ir kad pageidaujate, kad jos būtų panaudotos ir Jūsų fotosesijoje. Prisiminkite, kad jeigu Jūs norite, kad Jūsų nuotraukos būtų panašios į tas, kurias matote fotografo portfolio – tai labai geras ženklas.

Fotografas pataria Vestuvių fotografavimas Vestuvių fotosesija

Su pasirinktu fotografu rekomenduojame susitarti ir dėl nedidelės priešvestuvinės fotosesijos, kurioje dalyvausite tik Jūs abu ir fotografas. Tokios fotosesijos gali būti atliekamos bet kur: studijoje, parke ir net kavinėje. Be abejo, tokią fotosesiją galima surengti ir pajūryje. Tik prisiminkite, kad šiandien jau nėra populiaru fotografuotis prie įžymių miesto pastatų. Priešvestuvinėje fotosesijoje dar labiau pažinsite savo fotografą, išmoksite jį suprasti, pamatysite save iš šalies, pasimokysite pozuoti, sužinosite, kokiu rakursu atrodote geriausiai ir pan. Fotografas vestuvėms tikrai suteiks daug naudingų patarimų. Visa tai padės pasiekti bendrą tikslą – nepriekaištingai nufotografuoti visas vestuvių akimirkas.

Patarimai vestuvių fotosesijai Vestuvių fotosesija

Taip pat aptarkite su fotografu visą vestuvių dienos eigą, papasakokite jam apie savo lūkesčius, aptarkite norimą rezultatą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad fotografas paprastai pasiūlo fotografuoti tris svarbiausius momentus: ceremoniją, kuri apima išlydėjimą iš namų, bažnyčią ir santuokų rūmus; meilės akimirkas romantiškoje vietoje; vestuvių puotą, kuomet vyksta artimųjų ir draugų sveikinimai ir svečiai pradeda linksmintis. Taigi, susitarkite su fotografu, kokius momentus norėsite įamžinti. Prisiminkite, kad profesionalus vestuvių fotografas dažnai padeda surežisuoti vestuvių eigą, pavyzdžiui: suteikia patarimų, kur geriau fotografuotis, pasirenka tinkamą fotografavimo vietą svečiams, suteikia naudingų rekomendacijų, kaip paruošti aplinką jaunavedžių fotosesijai ir pan. Įsidėmėkite, kad rezultatą svarbu aptarti ne tik žodžiu, bet ir raštu, todėl pasirašykite vestuvių fotografavimo sutartį ir būsite ramūs dėl visų aptartų sąlygų.

Patarimaijaunųjų fotosesijai

Taigi, iš anksto su fotografu aptarus visus rūpimus fotografavimo aspektus, galima pasiekti gerą vestuvinės fotosesijos rezultatą.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą