LEGO gimtadienis Robotikos akademijoje

Kai vaikas iš rankų nepaleidžia lego, o visi namai nusėti lego instruktoriaus kaladėlių, suprantama, kad ir gimimo dienos šventė privalo būti LEGO tema. O, saulei lyjant ar lietui šviečiant, geresnės vietos nei Robotikos akademija gimtadienio šventei tikriausiai nerasi. Štai kaip ryškiai ir spalvotai mažasis Augustas kartu su draugais sutiko savo 4-uosius metus.

Tokiam gimtadieniui svarbiausia yra numatyti vaikams pramogą, susijusią su lego konstravimu, ir stilizuotai sukurti, padekoruoti šventinį saldų stalą.

Stalo puošimui buvo pasirinktos ryškios Lego dominuojančios spalvos: raudona, mėlyna, geltona ir žalia. Maistas ir visos saldžios vaišės buvo taip pat atitinkamai renkamos ir derinamos pagal šias spalvas: želė indeliuose; vaisių vėrinukai su Lego žmogeliukų galvytėmis; guminukai Lego, padaryti su specialiomis silikoninėmis formelėmis; „Gaidelio” sausainiai, puošti spalvota cukraus glazūra; draže.

Vaišes ir saldų stalą visuomet pagyvina individualaus dizaino vardinės dekoracijos bei asmeniniai gimtadienio kvietimai, kurie nuteikia šventiškam laukimui ir kuria lūkesčius, jog ši šventė bus tikrai nepamirštama. Visa šia spaudos kanceliarija pasirūpino Šventės idėja. Anot jubliato mamos, tikrai verta pasistengti ir įdėti meilės pasiruošimui, kadangi susižavėjimas ir įspūdžiai tikrai garantuoti – vaikai stovėjo aplink stalą ir džiaugėsi visomis smulkmenomis, norėjo viską paliesti, paragauti.

Robotikos akademijos gimtadienio programa buvo pritaikyta pagal jubiliato ir svečių amžių. Šventės animatorius, apsirengęs Iron man kostiumu, supažindino vaikus su robotika ir įtraukė į konstravimo pasaulį, kuriame planšetėmis, motorais bei laideliais vaikai iš lego kaladėlių kūrė savo pirmuosius robotukus: besisukančius paukščiukus. Užsiėmimo pabaigą vainikavo susipažinimas su kalbančiu robotu, su kuriuo vaikai sportavo ir bendravo. Tikriausiai galima sakyti, jog tas robotukas buvo tikra šventės vinis. Net nuotraukose matyti laimingų vaikų akys ir nepakartojamos emocijos.

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Šventės vieta: Robotikos akademija
Dekoracijos, individualios spaudos dekoracijos: Šventės idėja
Fotografas: Ligita Vaitkutė
Tortas: Mažoji ragainė

Lego gimtadienis Robotikos akademijoje - dekoruotas saldus stalas ir papuošimai LEGO gimtadienis - saldusis stalas - želė indeliuose ir dekoruoti mediniai šaukšteliai LEGO gimtadienis - buteliukai su etiketėmis ir šiaudeliais Gaidelio sausainiai su glazūra - Lego gimtadienis LEGO gimtadienis - saldusis stalas Guminukai Lego daryti su silikonine formele Lego teminio gimtadienio idėjos ligita.vaitkute.augusto.gimtadienis.20150901.(9) Lego saldainukai su individualia spauda, etiketėmis Dovanėlės, lauktuvės su etiketėmis svečiams - Lego spaudaGimtadienio tortas Lego Lego gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Gimtadienio idėja - lego Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje Lego gimtadienio pramoga Kalbantis robotas Robotikos akademijoje Robotas Robotikos akademijoje - gimtadienio idėja Vaikai sportuoja kartu su robotuku Lego teminis gimtadienis Robotikos akademijoje

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą