Gėlės per kurjerį

 

Gėlės per kurjerį Vilniuje tai paslauga, kurią teikia ne vienas gėlių salonas. Kylant klausimui, kurį pasirinkti, siūlome atkreipti dėmesį į kelis aspektus.

Pastelinių gėlių

Gėlių salono reputacija

Mylimo žmogaus gimtadienio ar kita proga norisi, kad įteiktos gėlės pradžiugintų žmogų ir nenuvystų jau sekančią dieną. Tam būtina sąlyga – šviežios, geros kokybės gėlės. Dabar, kai įvestas Lietuvoje karantinas ir negalima apsilankyti gėlių salone, tenka pasitikėti puokščių gamintojais ir užsakyti gėles jų nemačius. Norėdami įsitikinti ar salono gėlėmis ir teikiamomis paslaugomis būsite patenkintas, galite paskaityti kitų klientų atsiliepimus „Facebook“ paskyroje ar „Google Business“ paskyroje internete. Geros rekomendacijos suteiks daugiau pasitikėjimo pasirinktu gėlių salonu.

Gėlės per kurjerį Vilniuje laiku

Dar vienas svarbus aspektas, kad gėlės būtų įteiktos laiku. Jei norite, kad puokštė būtų pristatyta tą pačią dieną, atkreipkite dėmesį ar gėlių salono komanda galės įvykdyti šią užduotį.

Galite pasidomėti „Flower Shop“ svetaine internete, kurios komanda garantuoja, kad gėlės per kurjerį Vilniuje bus pristatytos užsakymo dieną. Šioje parduotuvėje internete dirba patyrusi floristė Inesa, kuri savo sukurtomis puokštėmis stebina ir džiugina savo klientus.

Kai norisi kažko ypatingo

Būna progų, kai norisi ypatingai nustebinti artimą žmogų. Tai santuokos metinių diena, poros pažinties diena ir kitos įsimintinos progos. Tokiu atveju norisi kažko daugiau nei tradicinių kelių raudonų rožių žiedų. Todėl pasirinkę gėlių saloną paklauskite, ar floristai sutiktų sukurti ne tradicinę puokštę, kokias gėles ir jų kompozicijas rekomenduotų jūsų progai. Taip pat galite pasiūlyti savo idėjų, peržiūrėję internete įvairių puokščių pavyzdžių, nusiųskite floristei jums patikusią nuotrauką ir pasiteiraukite, ar galima sukurti kažką panašaus.

Gėlės per kurjerį

Šiuo metu, kai šalyje apribotas judėjimas ir nėra galimybės įteikti dovaną asmeniškai, puiki išeitis jei dovana ir gėlės būtų pristatytos kartu. „Flower Shop“ komanda ne tik komponuoja išskirtinai gražias puokštes, bet ir gali įteikti jas kartu su dovanėle. Jeigu jūsų mama ar draugė švenčia gimtadienį ir jūs negalite aplankyti, parodykite dėmesį užsakydami puokštę ir saldainių. Galimi įvairūs dovanų kartu su gėlėmis variantai, kuriuos kurjeris galėtų nupirkti maisto prekių parduotuvėje. Taip nustebintas jūsų mylimas žmogus liks labai patenkintas.

Rožių puokštė

„Flower Shop“ teikiamos paslaugos tai įvairios puokščių, kalėdinių dekoracijų kompozicijos bei mielos dovanėles pristatomos į namus. Gėlės per kurjerį Vilniuje atkeliaus tą pačią dieną, o jų pristatymas – nemokamas. Taigi, pradžiuginkite sau brangius žmones gėlėmis, padovanokite jiems šventinę nuotaiką.

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą