Pavasarinė puokštė jaukiems namams

 

Pavasarinė puokštė su proteja

Kai už lango drėgna ir pilka žiema, šiek tiek pavasario namuose tikrai būtų ne pro šalį. Pavasarinė puokštė suteiks gaivos, daugiau spalvų ir geros nuotaikos jūsų namams. Ji gali būti pagaminta iš ryškių tulpių bei smulkesnių žiedų gėlių ir nemokamai pristatyta Vilniaus mieste.

Pavasarinė puokštė nuotaikai praskaidrinti

Puokštė, dvelkianti pavasariu, kurią sukurs „Flower Shop“ gėlių parduotuvės internete floristė, praskaidrins nuotaiką jūsų mylimam žmogui. Kai dienos trumpos, lauke darganotas oras, o dar ir karantinas, išsaugoti gerą nuotaiką moterims kartais tikrai sunku. Pramogų ir bendravimo trūkumas ilgainiui gali prislėgti. Psichologai pataria pakelti sau nuotaiką keliasi būdais – sukuriant jaukius namus, užsiimant mėgiama veikla, sportuojant, suvalgant kažką skanaus.

Niekas nesukuria namuose tokio jaukumo kaip gyvos gėlės. Tiesa, žiemą neprisiskinsite jų laukuose, tačiau visada rasite gėlių parduotuvėje. Papuošę savo namus pavasarine puokšte iš „Flower Shop“ įnešite daugiau ryškių spalvų ir žalumos. Prie stalo, papuošto gėlėmis jauku bus šeimos nariams susirinkti arbatos popietėms. Ilgai išsilaikančios gėlės kels nuotaiką ne tik jums, bet ir šeimos nariams.

Pavasarinė puokštė puikiai tiks jūsų merginai, žmonai, mamai, močiutei. Negalėdami aplankyti vyresnio amžiaus mamų ir močiučių, parodykite joms dėmesį – nusiųskite gyvų gėlių. Ryškiaspalvė, nuotaikinga puokštė bus pristatyta dar tą pačią dieną, ji išsklaidys visas niūrias mintis ir vienatvės jausmą.

Gimtadienio proga

Artėja mylimos moters gimtadienis? Visos parduotuvės uždarytos, todėl nežinote kaip ją nustebinti – padovanokite pavasarinę puokštę su saldainiais, rinktiniais sūriais, šampanu ar didžiuliu švelniu meškinu. Visas šias dovanas „Flower Shop“ parduotuvės kurjeris pristatys Vilniaus mieste nemokamai kartu su gėlėmis. Kartu su gėlėmis jūs padovanosite savo mylimajai jausmą, jog ji yra svarbi. Gimtadienis per karantiną pavirs tikra švente, juk tokia proga svarbiausia mylimų žmonių rūpestis.

Jeigu nežinote, kaip nudžiuginti mamą ar močiutę gimtadienio proga, žinokite, jog ji bus laiminga gavusi pavasarinę puokštę ir gardžių saldumynų. Per karantiną saugome vyresnius žmones, todėl net per gimtadienį negalime fiziškai jų aplankyti, tačiau per kurjerį įteiktos gėlės padės pajusti dvasinę bendrystę ir artumą. Jūsų mama patirs šventišką gimtadienio nuotaiką net ir per karantiną.

Pavasarinė puokštė ir kitos gyvos gėlės bei dovanėlės yra interneto svetainėje flowershop.lt. Čia pamatysite kaip atrodo puokštės, kokias dovanas galima išsirinkti prie jų. Gėlės pristatomos ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą