Rožių pristatymas tą pačią dieną

Artėja jūsų draugės, žmonos, mamos ar sesers gimtadienis ir negalite jos aplankyti per karantiną? Nenusiminkite, nes mūsų „Flower Shop“ gėlių parduotuvės komanda pasiruošusi jums padėti.

Rožių pristatymas šiandien su „Flower Shop“ komanda

Vienos iš prabangiausių ir gražiausių gėlių yra rožės, todėl siūlome paslaugą – rožių pristatymas šiandien. Jums tereikės užsakyti gėles iš flowershop.lt svetainės internete, o mes jas pristatysime nurodytu adresu nemokamai Vilniaus mieste. Gėles komponuoja savo darbą puikiai išmananti floristė Inesa. Gavus užsakymą, jis būna paruoštas ir išsiųstas dar tą pačią dieną. Tai labai patogu, nes dažnai pasimiršta kažkokio svarbaus žmogaus gimtadienis ir atsimename jį tik paskutinę akimirką. Užsakyti gėles užtruks tik kelias minutes, o jubiliatei suteiksite neapsakomą džiaugsmą.

Kaip išsirinkti rožių puokštę?

Dovanoti rožes puikiai tinka ne tik gimtadienio proga, bet ir kitomis dienomis. Jau nuo senos jos vadinamos meilės simboliu, todėl šios gėlės maloniai nustebins vestuvių metinių proga, Šv. Valentino dieną, sužadėtuvių proga, minint pirmosios pažinties dieną. Prisiminę, jog artėja panaši proga – skambinkite į „Flower Shop“ ir užsakykite puokštę o prie puokštės geriausia tinka gimtadienio atvirukai su gėlėmis

Rožių pristatymas šiandien galimas keliais būdais, nes yra įvairių puokščių variantų, kartu su gėlėmis gali būti pristatyta dovanėlė, saldumynai ir kiti gardėsiai. Apie tai plačiau:

1. Rožės dėžutėje

Minėtoje parduotuvėje internete rasite nuotraukų, kuriose pamatysite, kaip atrodo gėlės dėžutėje. Įspūdingai atrodo 25 raudonos rožės dėžutėje, perrištoje kaspinu. Tokia dovana dvelkia prabanga ir karšta meile, ji džiugins mylimą moterį apie dvi savaites, tiek gėlės išsilaiko nenuvytę.

Gėlių atvirukas

Baltų rožių ir hortenzijų dėžutė puikiai tiks jaunai merginai – dukrai, draugei, kolegei. Tokia dėžutė papuoš svetainę ar kitą vietą namuose, suteiks daugiau gaivos ir šventinės nuotaikos.

2. Puokštės

Įspūdingai atrodo ne tik gėlės dėžutėje, bet ir puokštės. Žavios puokštės rožių pristatymas šiandien padarytų laimingą bet kurią damą! Galimos oranžinės, kreminės spalvos rožės. Kad padaryti šventę mielai moteriai net nereikia kažkokios datos. Tiesiog, pradžiuginkite ją gėlėmis šiandien ir šalčiausios žiemos dienos pakvips pavasariu.

3. Įspūdinga puokštė

Jeigu norite merginai ar moteriai palikti gerą įspūdį visam gyvenimui, įteikite 101 rožės puokštę. Galite net neabejoti, kad tokią dovaną ji prisimins visą gyvenimą, ir ne tik puokštę, bet ir jos dovanotoją!

Rožių pristatymas šiandien galimas nemokamai Vilniaus mieste. „Flower Shop“ rūpi, kad jūsų moterys būtų laimingos ir jų akys švytėtų.

 

 

 

 

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą