Mergvakario fotosesijos idėjos

Mergvakaris – nėra naujiena, jis švenčiamas nuo senų laikų, tik šventimo tradicijos labai pasikeitė. Anksčiau mergvakario reikšmė buvo didžiulė, tai būsimosios nuotakos apsisprendimo vakaras, kuris neapsieidavo be nuotakos apraudojimo, tai buvo tikrų tikriausia tarpinė stotelė tarp merginos gyvenimo su tėvais, tėvų namuose ir naujo gyvenimo – su vyru, vyro namuose. Šiandien mergvakarių reikšmė ir šventimo įpročiai labai pakitę. Šiais laikais mergvakaris švenčiamas linksmai, būsimoji nuotaka linksminasi draugių būryje. Norint įamžinti šventę ir turėti jos prisiminimus, kviečiamas fotografas. Labai populiarus sprendimas – mergvakario fotosesija.

Mergvakaris mieste

Pirmiausia, tofosesijai svarbi apranga, tad ji neretai lemia ir bendrą mergvakario fotosesijos idėją. Dažniausi aprangos pasirinkimai: jūreiviška apranga ar elementai, retro stilius, uniformos (policininkės, medicinos seselės, stiuardesės ir pan.), vintažo stilius ir kt. Itin dailiai nuotraukose atrodo retro stilius, jei mergvakario dalyvės pasirenka spalvingas, žaismingas laisvai krentančias retro ar hipiško stiliaus sukneles.

Teminis mergvakaris - hipiškas

Kalbant apie mergvakario aprangą, tai galite pasigaminti visoms šventės dalyvėms specialius mergvakario marškinėlius su šmaikščiais užrašais ar nuotraukomis. Nevenkite plačios spalvinės gamos – nuotraukos bus žaismingos, o šventės atmosfera puiki.

Mergvakario fotosesija Mergvakaris prie jūros, paplūdimyje

Populiaru fotografuotis plaukiojant jachta ar tiesiog prie vandens. Šiuo atveju idealiai dera jūreiviškas, baltas ar ryškus aprangos stilius – taip sukuriama darni fotosesijos koncepcija.

Mergvakaris - fotosesija vandenyje, jūroje su šaltomis ugnelėmis Mergvakaris - su tutu sijonėliais

Galima mergvakario fotosesiją surengti ir fotostudijoje. Šiuo atveju mergvakario dalyvėms reikia pasirūpinti apranga, o fotostudijoje bus sukurta aplinka. Fotografas didžiuosiuose miestuose, pavyzdžiui, vestuvių fotografas Vilniuje, gali pasiūlyti unikalių sprendimų ir fotostudijose.

Mergvakario fotosesija Linksma mergvakario fotosesija su marškiniais

Nors jei mergvakaris rengiamas šiltuoju metų laiku, o oro sąlygos palankios – gražiausios akimirkos bus gamtoje.

Teminis mergvakaris - fotosesija gamtoje - vintage tema

Tiesa, fotostudijoje taip pat galima suorganizuoti unikalią fotosesiją, pasinaudojant drabužių nuomos paslaugomis. Pavyzdžiui, išsinuomokite dvaro damų suknias, skrybėles, vėduokles ir improvizuokite senojo dvaro gyvenimą arba išsinuomoję kostiumus suvaidinkite teatrą – mergvakario nuotraukos bus išskirtinės, o šventės nuotaika ypatinga.

Mergvakario fotosesijas puikia papuošia įvairūs dekoro elementai. Nuotraukos atrodo kur kas įvaires, linksmesnės, gražesnės. Norimus dekoro elementus galima derinti prie mergvakario fotosesijos tematikos. Tai ne tik papuošia fotosesiją, bet fotosesijoje dalyvaujantys žmonės greičiau ir lengviau įsijaučia į pačią atmofesrą, jie tampa labiau natūralesni, o tokių natūralių, emocijų kupinų akimirkų ir nori užfiksuoti fotografas, o klientas ir būtent tokį rezultatą nori pamatyti gautuose nuotraukose.

Dekoras mergvakaryje

Dar viena idėja mergvakario fotosesijai – tradicinis lietuviškas mergvakaris. Šis sprendimas tiks, jei kuri iš mergvakario dalyvių turi kaime gyvenančių senelių. Švęskite mergvakarį kaime. Pasirūpinkite lietuvių liaudies drabužiais (jei nenorite, tuomet dailiomis, kelius siekiančiomis lengvomis suknutėmis), susipinkite kasas, pinkite rūtų ar kitų gėlių vainikus, grokite ar imituokite grojimą tokiais instrumentais kaip skudučiai, lamzdeliai, birbynės, kanklės ir pan. O gal netoliese yra rugių laukas? Tuomet lietuviško mergvakario nuotraukos bus įspūdingos.

Suorganizuokite mergvakario fotosesiją su žirgais. Žinoma, prieš tai išsiaiškinkite, ar būsimoji nuotaka nebijos sėsti ant žirgo.

Mergvakario fotosesijoms puikiai tinka teminiai mergvakariai, pavyzdžiui, populiarus pasirinkimas mergvakaris Rytų kultūros tematika, taip pat havajietiškas mergvakaris, ispaniškas mergvakaris ir pan. Teminio mergvakario nuotraukas jungia bendra koncepcija, jos būna unikalios, išskirtinės ir puikus prisiminimas šaunaus merginų vakaro.

Mergvakaris baseine, havajietiškas

Fotosesijai fotografą rinkitės atsakingai, naudokitės profesionalo paslaugomis. Toks fotografas visuomet patars, pasiūlys idėjų bei žinos, kaip sprendimus įgyvendinti.

Nuotraukos: iš pinterest

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą