Piknikas po žygio – ieškantiems kitokių „teambuildingo” sprendimų

Stalo vaišių dekoras ant medinių palečių - įmonės vakarėlis gamtoje,

Kai įmonės kolektyvas nusprendžia susiorganizuoti sau kokią nors pramogą, o daugelis „teambuildingų” programų jau išbandyta, pasirodo, puiki išeitis gali būti paprasčiausias žygis. Taip nutiko ir puikiai „Lindorff Business Services” komandai.

Žygiui buvo pasirinktas Neries regioninio parko Dūkštos pažintinis takas. Vaizdai išties įspūdingi – ne veltui šis parkas visų turistų išrinktas antru gražiausiu turistiniu maršrutu Lietuvoje.

Mūsų komanda šiam renginiui buvo pasitelkta organizaciniams darbams atlikti, jaukios ir smagios pikniko erdvės sukūrimui, dekoro sprendimų įgyvendinimui.

Suaugusių teminiai vakarėliai, piknikas gamtoje

Pirmiausia kartu su darbuotojų kolektyvu išsigryninome teminę koncepciją, nors rengti teminį pikniką tikrai nėra būtina, tačiau visuomet smagiau, kai jame vyrauja stilius, idėja, žinutė.

Visų sprendimu buvo pasirinkta karinė tematika. Simboliškai, minimaliai. Efektas buvo kuriamas spaudos dekoracijų (maisto kortelės, etiketės, smeigtukai ir diplomas) pagalba, metaliniais indais, skardinėmis nuo konservų ir pan.

Sūrių užkandėlė (asorti) ant rąsto padėkliuko, karinis teminis vakarėlis Karinis teminis vakarėlis parke su pledukais Karinė vakarėlio tematika, spaudos dekoracijų idėjos Naminė gira ("Bombos"), karinis teminis vakarėlis Energijos užtaisas - karinės spaudos dekoracijos, maketavimas, dizainas

Po žygio su gidu jaunimas buvo taip ištroškęs, jog gėrimo indas akimirksniu ištuštėjo.

Stiklinis gėrimas su kraneliu, karinis teminis vakarėlis

Na, o jėgas ir prarastas kalorijas atgavo sukirtus po porciją vegetariško plovo ir lengvai aštraus troškinio, ruošto malkomis kūrentu greitpuodžiu. Visi gyrė ir aikčiojo iš nuostabaus skonio – tikra tiesa, ragavome ir mes: kario prieskonis, pipiriukai ir dūmo kvapas, be galo malonus iškylaujant gamtoje.

Kareiviška košė, plovas - išvažiuojamas maistas

Pikniko šarmui ir jaukumui suteikti atsigabename palečių, kurias nuklojome vaišėmis ir užkandžiais; dekučių – smagiam pasisėdėjimui, bendravimui.

Kadangi orai buvo be galo šilti, saldžiam stalui pasirinkome labai paprastą desertą – šokolado fondiu su vaisių asorti. Tortai ir pyragai tokiame karštyje būtų paleidę savo gardžias grietinėles per kraštus, o štai energijos, kaip tikriems kareiviams, suteikiantis juodasis šokoladas pats savaime tirpo saulutės draugijoje – buvo galima kabinti tiesiog šaukštais.

Jaunimas buvo nusiteikęs puikiai: net ir po sunkaus ilgo žygio žaidė linksmus žaidimus, bendravo, kikeno, smaguriavo ir mėgavosi šaunia ir, šono matyti, be galo draugiška kompanija.

Iki kitų susitikimų, mielieji!

Įmonių vakarėlių, sąskrydžių, žygių, teambuildingo idėjos Piknikas Neries regioniniame parke, Lindorff LietuvaSertifikatas karine tematika, misija įvykdyta

Pikniko kūrėjai:

Organizavimas, dekoras ir spaudos dekoracijos: Šventės idėja
Šventės vieta: Neries regionins parkas
Fotografija: Šventės idėja

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą