Prancūziško stiliaus vestuvės Vilniaus širdyje

Kol jaunieji Vaida ir Nerijus svarstė, kokio stiliaus jų vestuvės galėtų būti organizuojamos, visi aplinkui ir iš dangaus krintantys ženklai rodė, kad romantiškoji ir elegantiškoji Prancūzija su savo Paryžiaus perlu yra būtent tai, kas juos sieja. Būtent Paryžiuje jie leido pirmąsias savo atostogų drauge dienas. Be to, jiems patinka geras ir skanus maistas, turi bendrą pomėgį gaminti ir ragauti gurmaniškus patiekalus. Geram vynui – taip pat nėra abejingi, juo domisi ir net kolekcionuoja.

Tad žinodami savo bendrus interesus ir pomėgius, jaunieji vestuvių šventės vieta pasirinko prancūziškos virtuvės patiekalus ruošiantį restoraną, kuris įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje. Čia miesto didingumas, nuostabus senamiestis, gyvas žmonių balsais tiek dieną, tiek naktį, restorano minimalizmas bei juoda-balta klasika tikrąją ta žodžio prasme nukėlė jaunuosius ir jų svečius į prancūziško stiliaus vestuves.

Paklausus nuotakos Vaidos, kas buvo smagiausia organizuojant savo vestuves, ir, išgirdus jos atsakymą, nustebę nelikome: „Didžiausias malonumas, organizuojant vestuves, buvo rinktis ir degustuoti patiekalus“.

Žinia, dauguma jaunųjų intensyvios vestuvių dienos apsupty lieka neparagavę maisto, nepamatę dekoro ar net neprisimena, kaip atrodė jų tortas, tačiau Vaida ir Nerijus be jokio streso dalyvavo visame kame, mėgavosi savo diena ir pasirinkimu kiekvieną akimirką.

Atsižvelgiant į vestuvių teminę stilistiką, atitinkamai buvo renkamas ir prie restorano interjero derinamas dekoras. Tad vestuvių kanceliariją Šventės idėjos dizaineris ruošė juodai – baltą, šiek tiek pažaidžiant su lengvai rausvo atspalvio spalvomis. Vardų kortelės ir stalo numeriai buvo įkomponuoti į putojančio vyno butelių kamščius. Šokoladinis dviejų aukštų tortas buvo papuoštas Eifelio bokšto figūrėle. Na, o mūsų kurti prancūziško stiliaus foto rekvizitai suteikė linksmų momentų svečiams fotosesijos metu.

Vestuvių dienos programa vyko tik vieną dieną: vakarienė artimųjų apsuptyje ir vėliau laisvo stiliaus furšetas viešbučio bibliotekoje. Ši erdvė, ramūs svečių pašnekesiai, linkėjimai ir sveikinimai, „Geros muzikos” grupės atliekamos dainos, šokiai – visa tai liks jaunavedžių prisiminimuose, kaip puikiai įgyvendinta jų vestuvių vizija. Jie sako, kad nekeistų nieko!

Džiugu už jus! Lai visi planai ir darbai vyksta pagal jūsų vizijas!

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Šventės vieta: „Brasserie de Verres en Vers“
Fotografas: Vaida Budiakienė
Dekoras: Artišokas
Tortas ir cake popsai (desertai ant pagaliukų): Liu Patty
Macaronsai: Biržų duona
Vestuvių spauda: Šventės idėja
Prancūzijos tematinė fotosesijos atributika: Šventės idėja 

Prancūziškos vestuvės restorane „Brasserie de Verres en Vers“ Nuotakos puokštė - rausvi bijūnaiVestuvės prie RotušėsMacarons - pastelinių spalvų macaronsai Prancūziško stiliaus ir temos vestuvės Prancūzijos teminės vestuvėsBalti bijūnai - jaunosios puokštė Svečių sėdėjimo / susodinimo planas - vestuvėsVestuvės - stalo numeriai ir vardų kortelės ant butelio kamščiųVestuvės - stalo numeriai ir vardų kortelės ant butelio kamščiųPrancūziškos teminės vestuvėsPrancūzijos tema - foto rekvizitai ant pagaliukųPrancūzijos teminiai fotosesijos atributai ant pagaliuko Dviejų aukštų šokoladinis vestuvių tortas su aplietu šokoladu, Eifelio bokštas ir eustomosVestuvinis šokoladinis tortas - Eifelio bokštas, Prancūzijos tema Brasserie de Verres en Vers - wedding  in frech style Macarons - saldaus stalo dekoras Cake popsai ir šokoladinis tortas - Radisson viešbutyje restorane Brasserie de Verres en Vers

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą