Šventiniai užkandžiai ir desertai ant pagaliukų

Gera pasidžiaugti, jog maisto smeigtukų evoliucija suteikė mums galimybę rinktis, kokie jie – plastmasiniai, metaliniai, popieriniai ar mediniai – papuoš šventinį stalą. Todėl šįkart nusprendžiau apžvelgti smeigtukų išraiškos galimybes užkandžių bei desertų aplinkoje.

Man asmeniškai tokios vieno kąsnio vaišės yra pats efektingiausias būdas dekoruojant šventinį stalą. Gražu, bet ir labai skanu – daug skaniau valgyti miniatiūriniį blynelį nuo pagaliuko nei kapoti jį šakute.

Estetiškas užkandžių stalas (1 nuotrauka, 2 nuotrauka)

Užkandžiai

Paprasčiausios užkandėlės ir net šiltos picos, bandelės (1 nuotrauka – įdaryta alyvuogė, bocconcini ir pepperoni dešra su petražole, 2 nuotrauka – su aprašymu)

Užkandžiai ant pagaliuko

Su padažais (1 nuotrauka – tešloje kepta višta, 2 nuotrauka – tortellini su pesto padažu)

Užkandžiai ant pagaliuko

Sumuštiniai (1 nuotrauka, 2 nuotraukapannini su sūriu, rasite visą aprašymą)

Užkandžiai ant pagaliuko

Žaismingi blynai (1 nuotrauka, 2 nuotrauka)

Desertai ant pagaliuko

1 nuotrauka, 2 nuotrauka

Užkandžiai ir desertai ant pagaliuko

Saldūs kepiniai (1 nuotrauka – sūrio pyrago desertas, 2 nuotrauka)

Desertai ant pagaliuko

Sausainiai ir macaroons’ai (1 nuotrauka – receptas, 2 nuotrauka – receptas)

Desertai ant pagaliuko

Desertas su pūstų ryžių „tinginiu”, kuris paprastai gaminamas su išlydyta zefyrų (marshmallows) mase (bet galima ir kūrybiškai į „klijų” masę pažiūrėti – gaminti taip pat kaip ir įprastinį mūsų tinginį), o forma suteikiama sausainių formelės pagalba arba tiesiog supjausčius skardoje suspaustą gaminį (1 nuotrauka, 2 nuotrauka, 3 nuotrauka)

Desertai ant pagaliuko

Vaisių, uogų stalui (1 nuotrauka – suverta su pūstais ryžiais, 2 nuotrauka – bananai šokolade apvolioti trupiniuose ar riešutuose, 3 nuotrauka – karamelizuotos vynuogės, gali būti ir supjaustytų vaisių gabaliukai):

Šventiniai desertai

Marshmallows zefyrai (nuotrauka)

Desertai ant pagaliuko

Metų šventėms…

Cace popsai

…ir svarbioms gyvenimo progoms (1 nuotrauka – aprašymas, kaip pasidaryti, 2 nuotrauka, 3 nuotrauka – aprašymas, kaip pasidaryti, 4 nuotrauka)

Cace popsai

O kas pasakė, kad negalima suverti visų karolių ant pagaliuko (1 nuotrauka, 2 nuotrauka)

Cace popsai

Na, ir, baigiant idėjų apžvalgą, dar keletas pasiūlymų, kaip pagaliukai gali būti pakeičiami kitkuo: saldainiais, sūriomis lazdelėmis, šiaudeliais, medžio šakelėmis, iešmeliais ir pan. (1 nuotrauka – su aprašymu, kaip patiems pasigaminti zefyriukus, 2 nuotrauka, 3 nuotrauka, 4 nuotrauka)

Desertai ant pagaliukų

Ir čia ne baigtinis sąrašas… pasitelkiant vaizduotę ir kūrybą, galima sukurti dar įdomesnių variantų, pavyzdžiui, smeigti ant ledų pagaliukų, ant pieštukų, prieš tai jų galą apvyniojus maistine plėvele. Taigi, smaigstykite, viską, kas sminga ir stebinkite savo svečius.

Inga

Share Button
3   Komentarai

  1. Agne, deja, ne visų. Prie kai kurių nuorodų yra ir receptai, ir visas aprašymas, o kitų vaišių receptūrų reikės paieškoti internete pagal pavadinimą ar raktažodį. Skanaus pasiruošimo 😉

    Atsakyti

Rašyti komentarą