Vestuvių metinių idėja, tinkanti ir Valentino dienai

Tiramisu… Tas tikrasis šlapias itališkas, kabinamas šaukštu. Praeitą kartą liko nemažai biskvito sulaistymo sirupo, aromatingo, kvepiančio kava ir brendžiu. Nekilo ranka tokį gėrį išpilti, tad vestuvių metinių proga nusprendžiau savo brangiausiąjį pradžiuginti tiramisu desertu.

Vestuvių metinių arba Valentino dienos idėja

Konkretaus recepto nėra. Biskvitinius sausainius “Damų piršteliai” išmirkiau savo turėtame sirupe ir užpiliau tradicinių tiramisu kremu (kiaušinių tryniai + cukrus + maskarpone + amareto). Desertas puikiai tiko prie šampano.

Štai toks saldus, burnoje tirpstantis meilės prisipažinimas. Jaukus romantiškas vakaras dviese. Man vestuvių metinės yra intymi šventė, per kurią norisi prisiminti ir priminti vienas kitam, kodėl esame drauge ir už ką mylime vienas kitą. Romantiška atmosfera padeda atitrūkti nuo buities ir atidžiau pažvelgti vienas kitam į akis. Kartais, paskendę kasdienybės rutinoje, mes pamirštame, kas iš tiesų mus sieja. Vestuvių (arba draugystės) metinės yra puiki proga akimirkai stabtelti ir iš naujo pajusti mylimo žmogaus artumą.

Džiaugiuosi, kad turime vienas kitą! Linkiu ir Jums beribės meilės ir daug jaukių vakarų!

Su meile,

Elena iš Life Decor Studio

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą