Akvilės krikštynos „Miško tema”

Mama Kristina, planuodama savo dukrelės Akvilės krikštynas, labai norėjo tokios šventės, kurioje jaustųsi taip, lyg būtų kur nors po atviru dangumi. Tad šventės stiliui ir nuotaikai perteikti ieškojo kuo daugiau natūralumo, žemės spalvų, gamtos tematikos. Apie krikštynų temos gimimą Kristina pasakoja:

Pagalvojau apie tai, kokia buvo mano vaikystė, kas mane nuolat supo – nuostabiai gražios pasakų knygos, įtraukiančios istorijos, animacija su įstabiais gamtovaizdžiais ir ten gyvenančiais herojais… Taip pat jau žinojau, kad svečių prašysime dovanų knygų vaikams, todėl visa tai atvedė pre temos „Miško pasakos”.
Kristina, pasidalinusi mintimis su kolege Simona iš „Dekoro magijos”, jos originalių dekoravimo idėjų, o vėliau ir sprendimų dėka, dar gerokai prieš šventę pradėjo užuost samanų kvapą ir mintyse matyti vientisą kompoziciją.
Jaukią aplinką sukūrė Simonos pasiūlytos gėlės – viržiai. Šventėje vyravo tamsiai žalios bei rudos atspalviai. Saldų stalą puošė, o paskui ir skanauti kvietė kepti grybukai, miško uogos, šimtalapis, kanelės.
Visiems svečiams dovanojome meduolius – miško žvėrelius. Kiekvieno paprašėme palikti po savo piršto antspaudą miško gyvenimą vaizduojančiame paveiksle, kuris jau kabo Akvilės kambaryje.
Miško temą puikiai papildė lyg netyčia ant stalo nukritę kankorėžiai, žvakidėse nutūpusios lapės ir raudonos musmirės. Simonos siūti trys meškinai čia irgi rado savo vietą. Ir žvakės. Jų buvo daug!
Jauki, ypatinga. Tai buvo šeimos šventė visomis to žodžio prasmėmis. Svajonė jos metu pajusti šiurenant medžius ir jaustis taip, tarsi sėdint ant žolės šiltą rudens rytą išsipildė su kaupu. Taip mes pakrikštijome Akvilę.

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Dekoravimas: Dekoro magija
Fotografija: Dabar buvo vakar (Dovilė)
Šventės vieta: Mūsų dvaras
Paveikslas: Brigita Kairytė
Dovanos svečiams: Saldžių svajonių namai
 Saldaus stalo dekoras miško tema Medinės raidės - dekoracija ant stalo Saldus stalas ir dekoracijos: kanelės, meškiukai, viržiai Miško tema stalo dekoracijos, puošimai: žvakutės - musmirės, rėmeliai su užrašu Saldus stalas, uogos stiklinėse, taurelėse Krikštynų dekoravimas, puošimas Mergaičių krikštynos, dovana paveikslas Stalo dekoras, puošimas, viržiai Viržiai - stalo dekoracija Dovanėlės svečiams: sausainiai "voverytė"

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą