Poviliuko krikštynos su oro balionėliais

Saldus stalas su oro balionais, krikštynų dekoras

Dekoratorė Lina iš „Svajingos smilgos”, vykdama  į pirmąjį susitikimą su Skaiste dėl jos mažojo sūnelio Poviliuko krikštynų, mintyse turėjo teminės šventės idėją – oro balionėliai. Jų asociacija su vaikyste, spalvomis, debesų patalų minkštumu, tiesiog puikiai derėjo berniuko šventei. Skaistė dėl oro balionėlių pasiūlymų neprieštaravo, tad dekoratorės noras surengti šventę šia tema išsipildė.

Oro balionėliai tą dieną sklandė visur, pradedant nuo paviljono, saldaus stalo, baigiant fotokampeliu.

Krikštynoms pasirinktas Poviliuko senelių kiemas, kur buvo statomas paviljonas. Čia norėjosi, kad tą dieną ore sklandytų daugybė oro balionėlių, todėl paviljono puošybai buvo gaminami debesėliai, vėliavėlės bei pagrindinis šventės atributas. Ryškumui užtikrinti pasirinktos raudona ir mėlyna spalvos.

Kadangi šventė vyko kaime, todėl stalo dekorui puikiai tiko lauko gėlės, suolai buvo puošiami drobinėmis pagalvėlėmis.

Didelį dėmesį skyrė saldumynų stalui. Linu aptraukta ir oro balionėlių skraidymą tarp debesėlių imituojanti lenta tapo vienu iš pagrindinių paviljono akcentų. Prie šventės kolorito buvo renkami derantys gardėsiai: mini spurgytės, uogos, sausainiai.

Kad svečiai susipažtų su krikštuko pasiekimais, specialiai buvo pagaminta pasiekimų lenta.

Visi šventės dalyviai kaip prisiminimą, kad dalyvavo Poviliuko šventėje ant palinkėjimų lentos uždėjo savo pirštų antspaudą, rašė palinkėjimus bei pasižadėjimus.

Foto kampeliui buvo pagamintas didelis oro balionas, pasiųti drobiniai maišeliai.

„Mamytės Skaistės prašėme kaime paieškoti pinto krepšio, į kurį norėjome, kad tilptų Poviliukas. Jį pamačiusios, labai nudžiugom iš laimės, nes tikrai nesitikėjome, kad jis bus tokio dydžio! Trys vaikai drąsiai jame galėjo pasislėpti”, įspūdžiais dalinasi dekoratorė Lina.

Panašu, jog tą dieną vaikiško juoko ir geros nuotaikos tikrai netrūko. O Poviliukui užaugus apie gražią šventę primins įamžintos akimirkos.

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Dekoras: Svajingos smilgos
Fotografija: Monika Dovidaite photography

Krikšto rūbeliai Krikšto rūbai berniukui Krikštynų fotosesija Krikštynų fotosesija - foto kampelis Paviljono dekoras, puošimas, balionai, girliandos Stalo dekoras lauko gėlėmis Kaip padaryti oro palioną mažas baltas žibintas Palinkėjimų lenta su pirštų antspaudais - krikštynų idėja Krikštynų idėjos Krikštynos - pasiekimų lenta, metraštis Pasižadėjimų, spėjimo kortelės - krikštynos krikštynų palinkėjimų kortelės Saldus stalas su oro balionais, krikštynų dekoras Krikštynų dekoruotas puoštas stalas smeigtukų dekoracijos užkandžiams Oro balionėliai spaudos dekoracijos krikštynos raudona mėlyna Vaišės, trešnės stiklainėliuose Saldaus stalo puošimas dekoras Saldaus stalo smeigtukai, oro balionėliai, spaudos dekoracijos, mini spurgos, krikštynos Saldaus stalo kortelės, oro balionėliai, spaudos dizainas Saldus stalas,  krikštynos, rugiagėlės Buteliukas su sultimis ir etikete krikštynoms Dekoracijos Oro balionėliai, girlianda Krikštynų idėjos, žodžiai, palinkėjimai

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą