Angeliškos Gytės krikštynos

Angelų temos krikštynų šventė

Kai pamatėme šias krikštynas mūsų lietuvaičių kūrybos galerijoje, supratome, kad būtinai turime parodyti ir jums! Išpuoselėtas subtilumas, pastelinių spalvų gaiva primena, jog krikštynų šventė nebūtinai turi būti tik rožinės ar žydros spalvos. Kaip buvo joms ruoštasi, pasakoja mama Kristina.

Šventės organizavimas užtruko labai trumpai – neturėjome tam daug laiko. Kadangi Gytės ir mano gimtadieniai skiriasi lygiai pusę metų, tai ir šventės data pasirinkta būtent per mano gimtadienį.

Visą šventės stilių, įvaizdį buvome numatę iš anksto. Iki mažiausių smulkmenų ir detalių, kūrėme vientisą stilių. Rinkomės labai švelnius pastelinius tonus (pieno, karamelės, šokolado), vyravo nėriniai ir šilkas. Stengėmės, kad bendra visuma derėtų prie šventės idėjos – Angelų.

Visas sukneles kūriau pati. Norėjosi lengvų audinių, kad jos plazdentų vėjyje ir būtų nepakartojamos. Krikšto dėžę taip pat derinome prie bendros šventės visumos, padariau ją pati. Labai norėjosi, kad viskas, kas bus padaryta Gytės šventei, būtų su meile ir iš visos širdies.

Užsakėme Gytės vardo raideles, nertus burbuliukus, kurie atstojo Gytei puokštę. Labai gražūs buvo Airidos Skrickienės kurti papuošalai – angeliukai, jais buvome pasipuošę visi. Ta dieną išties atrodė, kad mus aplankė angelai. Jie buvo visur: ant stalo, tarp dekoracijų – lyg netyčia nutūpę pasidžiaugti mūsų švente.

Fotosesijos vieta pasirinkome Burbiškių dvaro parką, na, o pati šventė vyko Rūtos kavinukėje Šiauliuose. Ten gyvai grojo fortepijonas, nuotaika išties buvo pakylėta ir nuostabi.

Kristina

Mūsų šventę pavertė nepakartojama:

Fotografai – Donata Benevičiūtė ir Algirdas Dumčius.
Raidės – Spalvotos raidės
Burbuliukai – Siūlų kamuoliukų istorijos
Pom poms – Cocone
Dekoras, stilius, suknelės, krikšto dėžė – Balta Katė stiliaus namai

Krikšto suknelė Kreminė krikštynų suknelė Mergaitės krikštynos, krikšto suknelė, saldusis stalas Mergaičių krikštynos, krikštynų rūbeliai Mergaitės krikšto drabužėliai Krikšto rūbeliaiKrikštynų dekoravimas, fotosesija

Krikštynų bateliai mergaitėms Medinės pjaustytos vardo raidės Nuotraukos krikštynų šventėje Pom pomsai: rudi, balti, kreminiai Plaukų juosta mergaitei Siūlų kamuoliukų dekoracijos Krikštynų dekoravimas, puošimas Krikšto dėžė dekoruota medžiaga Pastelinės spalvos rankų darbo krikšto dėžė dekoruota medžiaga Rankų darbo krikšto dėžė mergaitei Krikštynos: keksiukai su persikinės spalvos rožytėmis Saldaus stalo dekoras - gražūs keksiukai Angeliukų teminės krikštynos Krikštynų dekoracijos - angeliukai Saldusis stalas - saldainiai Krikštynos angelų tema Angeliukai - dekoracija krikštynose Angeliukas krikštynose Krikštynos angeliukų tema - rėmelis su užrašu Krikštynų organizavimas ir dekoravimas Krikšto mamos suknelė Krikšto mamos suknelė

 

Share Button
1   Komentarai

  1. Tikrai nuostabus darbai ir nuostabus kolektyvas,vertas auksciausiu ivertinimu!!! Merginos linkiu jums dideles kurybines veiklos,stebinkit mus ir toliau savo nuostabiomis ir neissenkanciomis idejomis.Aciu kad esat! Labai visiems rekomenduoju!!

    Atsakyti

Rašyti komentarą