Apie idealią mamą arba pažaiskime Velykų fotografais

Ar jaučiate, kaip Velykos jau kvėpuoja į nugarą? Kaip kiaušiniai atrieda atidunda? O mes, vaje, dar nieko nepadarėm (?!) – čia tipinis isterinis daugumos moterų sindromas, kuris paprastai pasireiškia prieš kiekvienas šventes. Na, bet kai ruoštis ir planuoti pradedi prieš mėnesį, viskas būna sklandžiau ir emociškai ramiau. Aš, kaip niekad, šiais metais laukiu Velykų. Tikriausiai dėl to, kad a) labaiiiii pasiilgau pavasario, b) man be galo smagu ieškoti ir dalintis su jumis Velykų idėjomis c) dar smagiau, kad pagaliau jas realiai ir įgyvendinu, nes anksčiau tai atsirasdavo vis kokie nors pasiteisinimai, kad laiko nebuvo, vaikai sirgo ir pan. O dabar, kovo 7 dieną gimus šiam mano internetiniui kūdikiui, tapau dar labiau disciplinuota mama ir  esu įpareigota atitinkamai šventiškai reprezentuotis.

Na, jei jau prakalbome apie disciplinas, tai tikriausiai niekas su manim nedrįs ginčytis, kad idealesnės mamos nebūna, kai gimsta pirmas vaikas. Oi, kai prisimenu save su prieš keturis metus gimusia pirmagime, tai dabar tik šypsausi – ir ko aš nedariau: po tris valandas lauke vaikščiojau, ir „soskės“ nedaviau, ekologišką maistą pirkau, valgyt kiekvieną dieną ruošiau, išplautus rūbelius lyginau, knygutes skaičiau, kiekvieną dieną fotografavau. Va, velykinę fotosesiją namuose dariau – žodžiu, į terbą vaiką kišau! Gi norėjosi kažko gražaus prisiminimui – būkim biedni, bet teisingi – ne kiek vaikui, kiek pačiai mamai.

Na, o iš šių nuotraukų vėliau padariau Velykinį pasveikinimą-atvirutę artimiesiems. Dabar fotosalonuose yra didelis pasirinkimas tiek atviručių šablonų, tiek nemenka spausdinamų produktų įvairovės pasiūla. O iš nuotraukyčių galima paruošti pakvietimus, sveikinimų atvirutes ar tiesiog jomis papuošti šventinį stalą, iškabinti kaip girliandą.

Štai fotografė Laura  (na, matosi, kad fotografė, ane?) darė fotosesiją taip pat savo vaikučiams

Tad kol dar yra vienas laisvas savaitgalis iki Velykų ir jei neesate nieko suplanavę – kol lauke šalta šalta –  susiorganizuokite namuose linksmą fotosesiją. Apsirenkite kaip nors spalvingiau ir įdomiau (gal turite kiškio ausytes), pasitelkite pagalbon visus velykinius rekvizitus, pasirūpinkit fonu už nugaros ir pasimaivykit visi kartu prieš fotoobjektyvą. Gerų emocijų dozė – garantuota! O gal vėliau tai virs tradicija prieš kiekvienas Velykas? Vienais metais – namuose, kitais – miške, dar kitais – kai lauke bus šilta šilta – vandenyje!

Share Button
2   Komentarai

  1. Ačiū už idėją! Mes jau po fotosesijos! Na…. bet ir sunku fotografuoti vaikus ir žaisti Velykų fotografą! Bet kelios nuotraukėlės gavosi 😉 Gražių visiems švenčių!

    Atsakyti

Rašyti komentarą