Gėlių įpakavimo rūšys, tendencijos ir etiketas

Žinoma floristė Inesa Borkovska dalinasi su jumis patarimais apie gėlių pakavimo aktualijas. Kas nepaminėta šiame filmuke yra tai, kas slypi po įpakavimu.
„Papasakoti apie gėlių pakavimą paskatino ne tik mados ir tendencijos, bet ir mūsų klientų klausimai. Mane nustebino vienos klientės prašymas. Ji užsakė gėlių, paprašė gražaus įpakavimo, tačiau su prašymu, kad išpakavus popierių, puokštė liktų tvarkinga ir graži. Nuskambėjo keistai, bet toks klausimas pasikartojo ir dar iš vienos klientės. Tai buvo mūsų klientai užėję į naują gėlių krautuvėlę Vilniaus gatvėje. Paprašiau jos paaiškinti, kodėl ji nerimauja dėl puokštės, nes mano gėlės yra visada tvarkingai surištos. Sužinojau, kad ji pirko gėles iš tikrai žinomų prekinių ženklų, ne pigias puokštes, o išpakavus – rožės tiesiog nubyrėjo. Kitam salone pirko puokštę, kuri buvo net nesurišta, o išpakavus popierių – visiškai prarado formą.” – teigia floristė
Galima sakyti, kad nesvarbu koks pakavimas būtų (firminis ar dovaninis), visų pirma žmonės perka gėles, o ne popierių. Gėlių puokštė turi būti užbaigta, tvarkingai surišta, o tik tada pakuojama. Be abejo, reikia nepamiršti, kad gėlių įpakavimas turi būti harmoningai pritaikytas prie mūsų puokštės.

Daugiau žinių galima gauti sudalyvavus naujame projekte – Floristikos stovykla.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą