Darželio išleistuvės – ką veikti?

Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimetesniam žingsniui, t.y. yra nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.

Darželio išleistuvių šventei ruošiasi tiek darželio auklėtojų kolektyvas su vaikais – jie pasirūpina oficialia dalimi (spektaklis, dainelės, šokia, kalbos), tiek tėveliai, kuriems dažnai tenka suorganizuoti linksmąją dalį.

Tad dalinamės idėjomis, kaip įdomiau užimti vaikus, papuošti grupę, ką padaryti tokio, kad įsimintų šią reikšmingą visiems dieną.

 •  Vaikai gali gauti darželio baigimo medalius su darželio atributika, linksmus diplomus pažymint kiekvieno vaiko ypatybes (pvz., esi dainavimo siela, išdykėliškumo siela).
 •  Mantijos, popierinės kepuraitės.

Darželio išleistuvės

 • Dovanėlės vaikams: knyga, enciklopedija, grupės vinjetė su auklėtojos ir savo nuotrauka, penalas, laikrodis, taupyklė, plunksnakotis,  ar panaši jau paaugusiam vaikui reikalinga dovana, žyminti naująjį etapą.
 • Grupės puošimas: vaikams padaryti siurprizą – kol jie miega pietų miegelį išpuošti grupę, pvz. helio balionais, kurie vėliau bus paleisti su svajonėmis į dangų, teminėmis girliandomis (pieštukų gilianda su užrašu „LIK SVEIKAS, DARŽELI!“). Dažnai puošiant galima panaudoti darželio ar grupės pavadinimą – grupę puošti žemuogių, riežutų, varpelių ar pan. atributika.
Darželio išleistuvės
Pvz., Šventės idėja buvo gavusi užsakymą padaryti girliandą su žemuogėmis l/d „Žemuogėlė”. Todėl galite rinktis dekoracijas pagal darželio ar grupės pavadinimą.
 • Teminės vaišės – rūpinamės panašiai kaip ir organizuojant vaiko gimtadienį, čia taip pat jau žinoma tema ir kryptis – tad šventei galima užsakyti  tortą su darželio pavadinimo  ar mokslo atributika su pieštukais, liniuote, skaičiais, pasirūpinti šventiniais indeliais, gėrimais ( „išleistuvių šampanas“, „išleistuvių gėrimas“)

Darželio išleistuvės

 • Sodinti medį, gėlių krūmą – tai dažna vaikų dovana darželiui, žyminti grupės palikimą ir padėką darželiui ir čia praleistai vaikystei.
 • Dažna darželio išleistuvių tradicija tampa helio balionų paleidimas į dangų su vaikų svajonėmis.
 • Edukacinė programa, ekskursija – kur vaikai galės žaisti, dalyvauti, pasisemti patirties, padaryti kokį darbelį. Dažnai renginių organizatoriai jau turi, ką pasiūlyti būtent šiai šventei: vaikai atlieka eksperimentus su įvairiomis medžiagomis, spalvomis; žaidžia ir atlieka užduotis su pasirinktu personažu; gamina ir skanauja šokoladą; gamina dauonelę; stebi muilo burbulų šou ir patys juos pučia; taip pat įspūdį palieka pasivažinėjimas atviru autobusu po miesto senamiestį ar važiavimas traukiniu; Vilniuje gali būti televizijos bokšto aplankymas bei temstančio miesto spebėjimas.
 • Iškyla į gamtą – visada smagi, teikianti daug džiaugsmo ir energijos: tai laužo kūrenimas, maisto ruošimas ant laužo, sportinės estafetės. Gali būti užsakytas žaidimų kambarys su personažu, buvimas kaimo turizmo sodyboje.
 • Nakvynė darželyje. Susitarus su darželio administracija, auklėtoja ir tėveliams leidus, tai gali būti įsimintinas dalykas baigiant darželį.
 • Fotosesija su kostiumais, linsma foto atributika paliks linksmų, nuostabių prisiminimų įdomiose nuotraukose, leis vaikams atsipalaiduoti pasislėpus po kitu personažu ir kauke.
Darželio išleistuvės
Galite užsisakyti info@sventesideja.lt. Taip pat galite užsakyti ir kitos tematikos foto rekvizitus.

Kviečiame ir Jus dalintis savo patirtimi……

Dovilė

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą