Dovana „Dėkingumo Dienoraštis” padės susikurti svajonių gyvenimą

Ką mes žinome apie Dėkingumą? Tikriausiai tik tiek, kad dėkoti yra mandagu. Pasirodo, Dėkingumas savyje neša nepaprastą galią, jis kuria stebuklus, gražina pasaulį ir daro žmogų laimingą. Apie jį mums daugiau pasakoja ką tik šviežiai išleistos, Dėkingumui dedikuotos bei tarp kalėdinių dovanų spėjusios įsitaisyti užrašų knygos „Dėkingumo Dienoraščio“ autorė ir kūrėja Eglė Luotytė.

Dėkingumo dienoraštis

Kodėl išleidai knygelę, dedikuotą dėkingumui?

Aktyviai pati praktikuoju dėkingumą jau daugiau nei metus. Gal nuskambės ir labai drąsiai, tačiau dėkingumas pakeitė mano gyvenimą 100%.

Visų pirma, tapau sąmoningesnė, pozityvesnė, patiriu daug mažiau streso nei anksčiau, o gal tiesiog su juo susitvarkau lengviau. Kiekviena mano gyvenimo diena tapo pačia geriausia pasaulyje.

Ir galbūt nuskambės dar neįtikinamiau, tačiau šiandien galiu drąsiai pasakyti – dėkingumas padėjo man susikurti svajonių gyvenimą.

Šypsausi pasauliui, žmonėms ir viskam, kas aplinkui mane. Deja, šioje nuostabioje žemėje matau ir labai daug liūdnų, nusivylusių, gyvenimo džiaugsmo nepatiriančių, o gal tiesiog nesugebančių pajusti žmonių.

Aš tiesiog noriu, kad mane suptų tokie pat žmonės, kokia tapau aš, todėl ir išleidau Dėkingumo Dienoraštį – įrankį, kuris, šventai tikiu, gali padėti kiekvienam, norinčiam bent truputį pozityviau žvelgti į save ir kitus.

Ar Dėkingumo Dienoraštis tinkamas visiems ir bet kokio amžiaus žmonėms?

Tikrai taip. Dėkingumo Dienoraštis tinka ir yra skirtas visiems, norintiems pasikeitimų, ieškantiems būdų, kaip tai padaryti.

Psichologiniai tyrimai parodė, kad dėkingumo dienoraščio pildymas yra labai naudingas ne tik kiekvienam asmeniškai, bet ir gerina santykius poroje.

Todėl visoms poroms labai rekomenduoju pildyti Dėkingumo Dienoraštį kartu ir savo užrašais pasidalinti kasdien su antrąja puse.

Pati tai darau ir galiu drąsiai pasakyti – tai be galo jautrus, šiltas, jaukus mano kiekvieno ryto ritualas.

Pasidalijimas dėkingumu suartina, skatina pasitikėjimą ir susidomėjimą vienas kitu, padeda pažinti vienas kitą vis giliau ir giliau. Visa tai labai teigiamai veikia santykius!

Eglė Luotytė ir Dėkingumo Dienoraštis

Ar tikrai dėkingumas išgelbės pasaulį?

Aišku, kad taip! Jeigu kiekvienas pasaulyje žmogus praleistų kelias minutes dėkingumui praktikuoti – nesvarbu: raštu, žodžiu ar mintimis – pažadu Jums, pasaulis kaipmat taptų gražesniu, kupinu laimės, gėrio, pozityvumo ir šypsenų.

Na, o jei ne pasaulį, tai bent tave asmeniškai išgelbės nuo blogos nuotaikos, streso, skubėjimo, bėgimo nuo savęs ir kitų, nuolatinio nepasitenkinimo ir skundų. Galiausiai, pradėsi vertinti tai, ką turi ir suprasti, koks iš tiesų esi turtingas žmogus!

Ko palinkėtumei skaitytojams?

Visų pirma, noriu palinkėti sąmoningumo. Taip pat smalsumo ir žingeidumo, meilės – visų pirma sau, o tada ir kitiems.

Apskritai linkiu kiekvienam sustoti bent akimirkai, pamąstyti apie save ir savo gyvenimą, savo tikslus ir vizijas. Siekti savo svajonių, būti proaktyviais, skaityti knygas, sportuoti. Ir meilės. Linkiu tikros, nuoširdžios meilės.

Linkiu gražių švenčių ir daug gerų jausmų ne tik švenčių metu, bet ir joms praūžus!

Kur galima įsigyti Dėkingumo Dienoraštį?

Dėkingumo dienoraštį galima įsigyti internetu www.dekingumodienorastis.lt, taip pat Vilniaus Rotušėje, kalėdinėje mugėje, kuri vyks šį trečiadienį (2016 m. gruodžio 21 d.).

Be to, mielai ir pati susitinku su visais norinčiais įsigyti Dėkingumo Dienoraštį, išgerti kavos ar tiesiog, pasikalbėti.

Ačiū, miela Egle!

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą