Dovanų rinkinys kaip dovana

Dovanų krepšeliai per kurjerį į namus

Dovanų rinkinys su kava

Šv. Kalėdos ir Naujieji metai tai dovanų, džiaugsmo, bendrystės metas. Tačiau kaip visa tai patirti karantino metu? Be abejo, pirmiausia turime rūpintis artimųjų sveikata, todėl susitikimus geriau atidėti vėlesniam laikui. Vis tik yra būdas, kaip patirti dovanojimo džiaugsmą, parodyti rūpestį mylimam žmogui net ir per karantiną. Jums padės dovanų krepšeliai su gėlėmis, nemokamai pristatomi Vilniaus mieste.

Nuostabius dovanų krepšelius kuria „Flower Shop“ gėlių parduotuvės internete floristė Inesa. Turinti daug patirties su įvairiomis gėlėmis, Inesa gali sukurti gėlių kompoziciją pagal jūsų pageidavimus. Kaip atrodo jau sukurtos puokštės ir gėlių krepšeliai galite pamatyti interneto parduotuvėje, todėl pritrūkus idėjų pasinaudokite jau sukurtų puokščių pavyzdžiais. Krepšeliai nemokamai pristatomi Vilniaus mieste per kurjerį bet kurią savaitės dieną, taip pat ir savaitgaliais.

Dovanų krepšeliai su gėlėmis kiekvienai moteriai ir progai

Flowershop.lt interneto parduotuvėje rasite gėlių net ir išrankiausiai moteriai. Kartais vyrams sunku išrinkti gėles mamai, draugei ar žmonai. Floristikos specialistai pataria prisiminti, galbūt moteris kažkada yra užsiminusi, kokie žiedai jai labiausiai patinka. Jeigu nebuvo užsiminusi, galite pabandyti pritaikyti pagal charakterį – švelnios, ramios moterys labiau mėgsta pastelines spalvas, kaip švelniai rožinė, persiko, balta, gelsva, žydra. Ryžtinga, drąsi, veikli moteris galbūt mieliau rinktųsi ryškesnes spalvas. Atkreipkite dėmesį, kokios spalvos vyrauja moters drabužiuose ir interjere, pagal tai galite parinkti ir gėles.

Bet kokiu atveju, mylimoji visada apsidžiaugs raudonomis rožėmis gimtadienio, sutuoktuvių metinių proga. Aukščiau minėjote parduotuvėje rasite dovanų dėžutę su 35 raudonų rožių žiedais, perrištą raudonu kaspinu. Šią dovaną galite užsakyti kartu su rinktiniais sūriais, saldumynais, dideliu meškinu ar šampanu. Kurjeris dar tą pačią dieną įteiks užsakymą.

Švelnioms, jautrioms moterims patiks dovanų krepšeliai su baltomis rožėmis ir hortenzijomis, bijūninėmis rožėmis, kitomis sezoninėmis gėlėmis. Šie krepšeliai taps pačia geriausia terapija, pakeliančia nuotaiką karantino metu, suteikiančia daug džiaugsmo.

Dovanų krepšeliai vyrams

Moterims kartais tenka didelis iššūkis, kaip nudžiuginti vyrą Naujųjų metų ar gimtadienio proga. Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau tyrimų, kurie atskleidžia, kad vyrai taip pat džiaugiasi dovanotomis gėlėmis. Jiems galima įteikti rožių ar hortenzijų.

Viskio dovana

„Flower Shop“ komanda rūpinasi ir vyrais, todėl jiems paruošė staigmeną – tai dovanų krepšeliai „Jim&Jack“, kuriuose rasite 2 butelius puikaus viskio, riešutų ir saldumynų. Šį rinkinį galima įteikti per kurjerį kartu su gėlėmis ar be jų.

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą