Garsiausi Lietuvos floristai: kūryba, pasiekimai ir įkvėpimas

Lietuva turi daug talentingų floristų, kurių darbai garsėja visame pasaulyje. Šiame straipsnyje pristatome keletą žinomiausių Lietuvos floristų, jų kūrybą, pasiekimus ir įkvėpimą. Garsiausi Lietuvos floristai nurodyti šiame straipsnyje.

Mantas Petruškevičius: prabangių vestuvių kūrėjas

Mantas Petruškevičius gimė 1984 metais. Savo karjerą pradėjo Kaune kaip floristas. 2005 metais sulaukęs pakvietimo dirbti stilistu realybės šou „Dangus“, nedelsiant sutiko ir pasiėmęs akademines atostogas, persikraustė gyventi į Vilnių. Po sėkmingo dizainerio debiuto šiame šou, jį pastebėjo TV3 kūrybinė komanda ir pakvietė kurti autorinę laidą apie madą „Mados reidas“. Ši laida sėkmingai gyvavo virš penkių metų ir sulaukdavo didelio žiūrovų dėmesio ne tiek dėl laidos tematikos, kiek dėl paties Manto Petruškevičiaus kandžių komentarų stiliaus klausimais bei atvirai išsakomos nuomonės. Rubrika „Gatvės reidas“ tapo laidos vizitine kortele, o pats Mantas Petruškevičius – viena kontroversiškiausių asmenybių. Šiuo metu yra įvardijamas kaip žvaigždžių floristas, kūrė dekorus tokiems viešbučiams kaip „Pacai”, „Kempinski” ar restoranui „Sugarmour”. Vienareikšmiškai – žinomiausias floristas Lietuvoje.

Inesa Borkovska: komercinės floristikos dėstytoja

Inesa Borkovska yra žinoma Lietuvos floristė, turinti daugiau nei dvidešimties metų patirtį. Komercinių floristikos mokymų Lietuvoje pradininkė, apmokiusi daugiau nei tūkstantį floristų visoje Lietuvoje. Radijo laidos „Pokalbiai tarp gėlių” vedėja.

Marijus Gvildys: unikalus ir novatoriškas

Marijus Gvildys yra vienas žinomiausių Lietuvos floristų. Jo darbai išsiskiria unikalia ir novatoriška stilistika. Marijus dažnai naudoja netradicines medžiagas ir formas, kuriant savo kompozicijas. Ypatingai didelė dėstytojo patirtį turintys floristas, organizavęs ne vieną „LandArt” festivalį Babtyno dvare prie Kauno. Lietuvos floristų asociacijos prezidentas.

Modestas Vasiliauskas: išradingas ir kūrybiškas

Modestas Vasiliauskas yra dar vienas žinomas Lietuvos floristas. Jo darbai pasižymi išradingumu ir kūrybiškumu. Modestas dažnai kuria gėlių kompozicijas, kurios yra ne tik gražios, bet ir turi prasmę. Jis yra sukūręs gėlių suknelių, karūnų ir kitų avangardiškų kūrinių. Kelių Lietuvos rekordų turėtojas (pvz. Didžiausia dekoratyvinė Eglė iš agurkų).

Antanas Mažonas: naujosios kartos floristas

Antanas Mažonas yra buvęs teisės studentas kuris šį darbą iškeitė į floristikos amatą. Plataus profilio kūrėjas kuriantis ne tik puokštės, bet puošia ir komercinių pastatų fasadus. Jo parduotuvės „Floristai ant Ribos” interjeras pelnė Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos dėmesį.

Norite ir patys būti floristais? Paskaitykite mūsų floristikos naujienas.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą