Gėlės į namus – kaip išssirinkti?

Floristė Inesa Borkovska

Norite padovanoti gėles tiems kuriuos mylite? Tai galite padaryti tą pačią dieną kai tik sugalvosite ir jums net nereikės iš namų. Dar geriau – gėles nusiųsti galite į kitą miestą ar net šalį. Internetas suteikė naujas galimybės gėlių pardavėjas ir pirkėjams. Gėlių pristatymo paslauga jau senokai yra labai populiari visame pasaulyje, kartu su puokšte galite nusiųsti ir saldumynus, dovanas bei kitas mažas malonias staigmenas. Galvos sukti daug nereikia, šokoladas ir alkoholiniai gėrimai yra populiariausi priedai. Tiems kuriems padovanosite gėles galės džiaugtis ne tik gėlių grožių ir kvapu bet ir mėgautis skanėstais.

Kaip teikiama ši paslauga?

Daugelis žmonių supranta klaidingai manydami, kad gėlės yra vežiojamos iš vieno miesto į kitą. Iš tiesų yra viskas kur kas paprasčiau. Gėlių pristatymą organizuojanti įmonė turi užmezgusi kontaktus su geriausiais vieno ar kito miesto gėlių salonais ir jūsų užsakytos gėlės yra visuomet šviežios, o jų pristatymo laikas yra labai trumpas. Užsakius gėles internete, puokštė sukomponuojamas ir supakuojama per keletą valandų, atvykęs kurjeris ją greitai pristato nurodytu adresu mieste arba rajone. Dirbant šiuo principu, darbo turi ir mažesnių miestų gėlių pardavėjai ir išvežiotojai. Prieš užsakant gėles į namus reikia pasiteirauti pardavėjo ar yra galimybė jas pristatyti norimu adresu. Dėl šios priežasties geriausia užsakyti puokštę iš gerai žinomos įmonės kuri teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

Kokybė

Perkant gėles internetu labai svarbu kad gautumėte tiksliai tai ką užsakėte. Vienos gėles pristatančios įmonės parduoda jau iš anksto supakuotas puokštes, kitos – siūlo surinkti puokštę iš jūsų norimų žiedų, pastaroji paslauga yra šiek tiek brangesnė tačiau kokybės atžvilgiu neabejotinai geresnė. Gėlės į namus pristatomos supakuotos su specialiomis drėgme prisotintomis kempinėlėmis tam kad ilgiau išsilaikytų šviežios. Kai kuriais atvejais rožių žiedai taip pat gali būti papildomai apsaugoti su gaubteliais kuriuos gavėjas turi nusiimti gavęs puokštę. Puokštės gali būti supakuotos brangiame arba žaismingo stiliaus popieriuje, specialioje apsauginėje pakuotėje, viskas daroma tam kad gėles išliktų nepažeistos.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą