Gimtadienio gėlės – Gėlių užsakymas į namus

  1. Gimtadienio gėlės per karantiną – žavingiausia dovana

Gėlių salonas Vilniuje

 

Šį karantino mėnesį ne vienas Vilniaus ir Lietuvos gyventojas švęs savo gimtadienį. Išorinės sąlygos švęsti nėra labai palankios, uždarytos pasilinksminimų vietos, restoranai, spa centrai, ribojami susibūrimai. Vis tik, jei jums brangus žmogus švęs gimtadienį per karantiną galite jam pakelti nuotaiką su gimtadienio gėlėmis ir šią šventę padaryti įsimintiną. Jums padės nuostabiai žavinga gėlių puokštė, su meile padaryta tikrų šios srities meistrų. Suradę interneto svetainę flowershop.lt rasite pavyzdžių, kaip galėtų atrodyti gimtadienio gėlės. Puokštės gaminamos iš įvairių gėlių, tai gali būti ir klasikinė gėlių puokštė, ir gėlių puokštė „Ruduo“, ar gaivi rožinių bijūnų puokštė. Jeigu norite pasirodyti originalūs, rinkitės puokštę „Kiškio uodegėlės“. Tai švelnūs dažyti augalai, kurie patiks jūsų žmonai, draugei ar sužadėtinei.

Gėlės į namus tą pačią dienąu

Gimtadienio gėlės kartu su dovana

Užsakius pasirinktą puokštę jums nereikės nė kojos iškelti iš namų. Gimtadienio gėlės bus pristatytos tiesiai į namus Vilniuje ir 10 km nuo miesto nemokamai. Kad šventė namuose būtų dar įspūdingesnė, prie puokštės galite pasirinkti dovaną, kurią kurjeris nupirks ir įteiks kartu su gėlėmis. Jūsų mergina, žmona ar dukra labai apsidžiaugs gavusi, pavyzdžiui, „Raffaello“ saldainių, butelį putojančio šampano ar kitą mielą dovanėlę.

Kai norisi kažko išskirtinio

Jeigu jūsų mylimas žmogus turi savo mėgiamą gėlių rūšį ir spalvą, gėlių salono „Flower Shop“ savininkė floristė Inesa padarys puokštę pagal individualius pageidavimus. Visos gėlės yra šviežios, ilgai išsilaikančios, todėl graži puokštė ilgai primins apie nuostabią gimtadienio dieną ir jūsų parodytą dėmesį. Kuo dar galėtumėte nustebinti gimtadienio proga per karantiną? O jeigu šalia gimtadienio gėlių su šampanu užsakytumėte svajingą saksofono ar smuiko muziką! Kokia romantika padvelktų… Jūsų mylima moteris tiesiog tirps iš laimės. Ji tikrai nesitikės tiek daug staigmenų tokiu sudėtingu karantino laikotarpiu.

Gėlės kiekvienai dienai moters laimei

Be abejo, vyrai turėtų žinoti, kad gimtadienio gėlės yra puiki dovana, bet taip pat turėtų prisiminti, jog gėlių puokštes moteriai reikia dovanoti tikrai dažniau nei kartą ar du per metus. Norite, kad jūsų žmona šypsotųsi, jaustųsi graži, dažniau dovanokite jai gėles ir sakykite, kokia ji nuostabi. Po 10 gėlių puokštės matysite tikrai, jog kažkas joje pasikeitė, ji dar labiau pagražėjo, dar plačiau šypsosi. Tai stebuklinga gėlių ir gerų žodžių galia! Visada veikia teigiamai!

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą