Gimtadienis gimnastikos centre

Tortas su dekoracija-smeigtuku - pjaustytas žodis

„Tai tikriausiai buvo pirmas mano vaiko gimtadienis, kurio metu švenčiau ir pati!“ – džiaugiasi mama Inga, surengusi savo dukrytei Justei 8-ąjį gimtadienį. Visi iki tol organizuoti ir pačios dekoruoti teminiai mergaitės gimtadieniai, anot mamos, alsuodavo rūpesčiu bei didžiuliu tempu, anaiptol mėgavimusi nuostabiomis šventinėmis akimirkomis. Todėl šįkart Inga, susidėliojusi prioritetus, nusprendė laimingiausią dieną – vaiko gimimo dieną – tiesiog švęsti!

Apie viską nuo pradžių mamos Ingos pasakojimas:

Šiais metais padėjau tašką – pasakiau sau, kad šiemet dukrytės gimtadienio akimirkomis noriu pasidžiaugti ir aš, kad vienu kampeliu galėčiau ir pati pabūti jubiliatės svečiu, pabendrauti su draugais bei aktyviai įsitraukti į gimtadienio pramogas.

Todėl pirmiausia, ką nusprendžiau – tai patikėti daugelį darbų profesionalams.

Vieta. Kartu su Juste ieškant sprendimų dėl vietos, žinojome tik viena – kad tai turi būti erdvė, kurioje būtų galima visiems draugams išsidūkti, palakstyti. Bėgiojant internete per visų žaidimų kambarių ir netradicinių erdvių fotografijas užkliuvo Tarptautinis gimnastikos centras. Peržiūrėjome visas nuotraukas bei filmukus, kaip vaikučiai sportuoja, mažos mergaitės atlieka akrobatinius triukus ore, ir iš karto pamačiau savo vaiko žibančias akis! Nedvejojau – ši vieta idealiai skirta mano dukrytei, kuri mokydamasi sportinių šokių, lanko ir šiek tiek gimnastikos pamokų, yra ypatingai lanksti ir be galo mėgstanti daryti visokius akrobatinius triukus. Mačiau iš jos akių – tai buvo jos svajonių gimtadienis!

DAINE_084Tarptautinis gimnastikos centrasTarptautinis gimnastikos centras

Tad vietos sprendimas buvo tiesiog idealus. Ne tik dėl mano vaiko noro, bet ir dėl didelio būrio draugų, kurie susirinko pasveikinti Justės. Gimnastikos salės dydis ir erdvė puikiai pritaikyta apie 20 ir dar didesnei vaikų grupei.

Laisvo laiko metu kiekvienas lakstė ir veikė ką norėjo: čia batutas, čia laipynės, čia įvairūs čiužiniai ir kitos įdomios atrakcijos, kurios buvo ypatingai vaikams įdomios dėl savo netradiciškumo lyginant su žaidimų kambariais.

DAINE_088 Gimtadienis gimnastikos centre DAINE_038 DAINE_036 Gimtadienis gimnastikos centre Gimnastika Gimtadienis gimnastikos centre DAINE_033 Gimtadienis gimnastikos centre

Buvo ir metas, kai net 2 treneriai pravedė vaikams mankštą, į kurią visi įsitraukė su didžiuliu džiaugsmu. Vėliau sekė iššūkių bei išbandymų užduotys. Net surengėme estafetę, kurios metu turėjo būti įveiktas kliūčių ruožas. O kadangi prisižadėjau, kad ir pati linksminsiuosi, žinoma, dalyvavau ir aš su kitais draugų tėveliais. Taip pat šokinėjome ant batutų, netgi mokėmės daryti salto!

Gimtadienis gimnastikos centre DAINE_021 Sportinis gimtadienis - gimnastika DAINE_031 Gimtadienis gimnastikos centre DAINE_028 Mergaičių gimtadieniai DAINE_020 DAINE_019 Aktyvus gimtadienis Sportinis gimtadienis mergaitėms ir berniukams Gimtadienis gimnastikos centre Gimtadienis ir batutai Gimimo dienos šventė ir batutai Mergaičių gimtadienis Kur švęsti gimtadienį Gimtadienis gimnastikos centre Gimtadienis gimnastikos centre DAINE_068

Fotografija. Kadangi buvau sau prisižadėjusi, kad šįkart švęsiu, o ne dirbsiu – fotografo pareigas patikėjau profesionaliai fotografei Daine Photography. Kad žinotumėte, koks malonumas, kai nereikia lakstyti ir gaudyti įsimintinų kadrų, o, žinia, paskui vaikučius lakstyti – tai didžiulis daug energijos reikalaujantis sportas! Be to esu be galo laiminga, nes pagaliau ir AŠ esu kadruose! Dar ir šeimos fotosesiją pasidarėme. Dabar vartant nuotraukas, suprantu, koks puikus buvo mano sprendimas turėti šventės fotografą.

Mergaičių gimtadieniai, idėjos, teminiai DAINE_056 DAINE_058 DAINE_069 DAINE_015 DAINE_086 DAINE_099 Gimtadienis gimnastikos centre Ką veikti per gimtadienį DAINE_105 DAINE_107 DAINE_094 DAINE_046

Vaišės. Šįkart su maistu nusprendžiau elgtis labai racionaliai: neapsikrauti dideliais kiekiais ir jo įvairumu. Todėl buvo šiek tiek sveiko maisto, šiek tiek nelabai ir labai daug vandens su citrina! Puikiai pasiteisinęs sprendimas – didelis indas su kraneliu, kuriuo naudojosi vaikai patys savarankiškai, kai pavargę, sušilę atbėgdavo atsigaivinti.

Taip pat noriu pasidalinti vienu sprendimu, kuriuo labai didžiuojuosi. Prasidėjus gimtadieniui nenukrovėme stalo desertais ir kitais saldumynais. Padėjau tik užkandėlių, daržovių, kurias vaikai su malonumu atbėgę pagriebdavo ir sukramsnodavo. Na, o vėliau, pasistiprinus dar ir pica, padengiau saldųjį stalą. Tiesa, čia turiu prisipažinti – šiek tiek nusižengiau savo pažadui niekuo nesirūpinti, nes tortą kepiau pati… Žinau, kad Justei patinka šokoladinis karamelinis tortas, todėl norėjau, kad būtų kažkas asmeniškai nuo manęs.

Gimtadienis Tarptautiniame gimnastikos centre Tinginys - gimtadienio desertas ir dekoracijos, papuošimai, smeigtukai Torto medinė pjaustyta dekoracijaŠokoladinis karamelinis tortas

Dekoracijos. Už sumaketuotus kvietimus, spaudos dekoracijas, dovanėles-lauktuves vaikams ir torto dekoraciją-smeigtuką esu labai dėkinga Šventės Idėja! Nors ir ne daug, nors ir simboliškai, tačiau šie mini papuošimai suteikė gimtadieniui žavesio. Pakvietus visus vaikučius prie saldaus stalo pūsti žvakutes, mergaičių susižavėjimo šūksniai buvo be galo nuoširdūs ir tikri. Taip gera buvo girdėti Justės draugių žodžius – tai buvo pats geriausias gimtadienis!

Saldaus stalo kortelės Gimtadienio kvietimai, teminis, gimnastika, maketavimas ir dizainas

Jau žinau, kad kai kurie svečiai taip pat savo gimtadienius švęs šiame gimnastikos centre, tad net neabejoju, kad ir jų draugams čia bus nerealiai praleistas laikas.

VIETA: Tarptautinis gimnastikos centras
FOTO: Daine photography
DEKORACIJOS: Šventės idėja

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą