Neoninis gimtadienis su piešimu ant veido

Gimtadienio stalo dekoras - vaišės

Labai įdomu stebėti vaiko interesų pokyčius bėgant metams. O per gimtadienius tai dar labiau išryškėja. Štai mama Inga pasakoja mums apie savo devynmetės Justės gimtadienio organizavimą.

Šventės vieta – ENSO
Nuotraukos – DAINE PHOTOGRAPHY

Kiekvienais metais Justė švenčia gimtadienį tam tikra tema. Trejų metukų gimtadienis vyko boružėlių tema, ketverių – fėjų, penkerių – kelionės aplink pasaulį, šešerių – Frozen, septynerių – magijos, aštuonerių – gimnastikos, na, o devynerių… be temos. Tiesiog tiek daug visko mačius ir įvairiuose draugų gimtadieniuose dalyvavus sudėtinga sugalvoti kažką originalaus.

Buvo aišku viena – Justė norėjo aktyvaus gimtadienio, tačiau jokiu būdu ne žaidimų kambaryje (nes juk jie „mažiukų kambariai“ (!). Ieškant idėjų internete, atradome  ENSO ir jų labai šaunų, nematytą, originalų šventės konceptą – piešimą ant veido su dažais, šviečiančiais tamsoje. Be viso to į programą įėjo aktyvūs žaidimai bei smagios užduotys, kas, supratome, tikrai neleis nei vienam vaikui nuobodžiauti.

ENSO - gimtadieniai Gimtadienis ENSO

Susipažinus su ENSO veikla, komanda ir jos vertybėmis bei filosofija, supratau, kad tai vieta, kur tikrai bus gera ir itin jauku švęsti.

Atvykus į šventės vietą, mus pasitiko Loreta – gimtadienio vedėja. Jos šiltas priėmimas iš karto suvienijo visus svečius. Pirmiausia vaikai buvo pakviesti saviraiškos terapijai – piešimui ant veido ir rankų. Matytumėte, kiek emocijų vaikams kėlė piešimas ant savęs, niekam nedraudžiant! Dar daugiau emocijų ir džiūgavimo šūksnių kilo, kai save išvydo neoninių lempų apšvietime! Tuomet vienos mergaitės puolė dar labiau tobulinti savo meno, o kitos – viską nusivalyti ir pradėti piešimo eksperimentus iš naujo. Vėliau prasidėjo fotosesija, nes juk kaip devynmečių gimtadienis be pozavimo prieš foto objektyvą!

Mergaičių gimtadieniai Mergaičių gimtadieniai ENSO Mergaičių gimtadieniai Mergaičių gimtadieniai - pramogos Mergaičių gimtadieniai ENSO ENSO piešimas ant veidų ENSO piešimas ant veidų ENSO piešimas ant veidų Gimtadienis neoninėj šviesoj ENSO piešimas ant veidų ENSO gimtadieniai - piešimas ant veidų

Pasismaginus fotosesijoje, Loreta pakvietė žaisti įvairius žaidimus. Smagu buvo regėti visų vaikų įsitraukimą – nei vienas vaikas nenuobodžiavo. Pabaigoje išdalinau visiems vaikams švytinčias lazdeles su šviesoje žibančiais žiedeliais, tad liko tik pagarsinti muziką, ir prasidėjo diskoteka!

Šįkart dekoru rūpinomės labai minimaliai. Svarbiausia buvo – pramoga ir nauji potyriai!

P.S. Jeigu išgirsti, kaip vienas vaikas pasako „Tai buvo geriausias gimtadienis!“, supranti, kad Justės noras ir sprendimas dėl gimtadienio vietos buvo labai teisingas.

ENSO vaikų gimtadieniai ENSO vaikų gimtadieniai ENSO piešimas ant veidų

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą