Pasimatymas su mama – dovana ne tik Motinos dienos proga

Mamos diena - dovana mamai

Saulėto pavasario apsuptyje, prie puodelio gardžios kavos, jaukiai besišnekučiuojant dviems damoms, kai, rodos, visas pasaulis sukasi tik apie jas, o praeiviai ir šalia sėdintys kaimynai lieka fono garsuose, Nataljos akyse sužibo ašaros. Džiaugsmo ašaros. Jas palydėjo nuoširdūs žodžiai:

-Vis lekiam, dirbam, nėra laiko susitikti…

Bet šiandien jos susitiko – dukra Anna pakvietė mamą… į pasimatymą.

Kvietimas mamai į pasimatymą Mamos ir duktros fotosesijaMamos diena Pasimatymas su mama - Mamos dienos dovanos idėja Natalja Anna

Rodos, tiek nedaug, vos valandėlė pietų pertraukos, smagus pašnekesys apie nieką, dėmesingas klausymasis viena kitos, lengvas pasivaikščiojimas tuo pačiu ritmu, užpildė šiluma dvi artimiausias širdis.

Natalją ir Anną sieja tikra draugystė. Joms susitikus, pašnekesių laikas visuomet nejučia sustoja. Ir šįkart vienas iš tokių pasimatymų buvo įamžintas fotografijoje. Šią ypatingą Mamos dienos akimirką, be galo šiltą popietės laiką joms primins meile spinduliuojanti judviejų nuotrauka įrėminta dailiame rėmelyje.

Mamos ir dukros fotosesija Mamos diena - ką padovanoti Motinos diena, fotosesija Fotosesija mieste, kavinėje Anna, pasimatymas su mama

O kada Jūsų Mama paskutinį kartą buvo pasimatyme su Jumis? Rytoj, mielosios – puiki proga tai padaryti! Dėmesys Mamai, laikas su ja – tai geriausia, ką galime joms dovanoti.

KŪRYBINĖ GRUPĖ:

Fotografija: Daine Photography
Kvietimo dizainas ir spauda: Šventės idėja

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą