Gimtadienis rudenį: 9 originalios idėjos

Originalios rudens gimtadienio idėjos

Ruduo – tai metų paskutinė ir gražiausia šypsena. Šypsena su obuolių pyragu, šilta antklode, karštos kakavos puodeliu bei knyga. Ruduo – pilnas tų mažų jaukių džiaugsmų, kuriuos geriausia savanaudiškai pasiglemžti vien sau ir mėgautis vienumoje, tačiau, atėjus Gimtadienio šventei, juo mėgautis vienumoje tampa nebesmagu. Ir tuomet atslenka tos slegiančios mintys apie vėjuotą ir lietingą dieną, kuri visai nedera su puikiu vakarėliu. Bet ar tikrai? Galbūt fantastiškai saulėtos rudens dienos nenusipirksi, bet galima nusipirkti tortą, supjaustyti jį į lygias dalis, pasikviesti draugus ir suorganizuoti vieną iš 9 (pridėkite dar savo fantaziją!) gimtadienio idėjų vakarėlių.

Filmų vakarėlis

Filmai ir ruduo – turbūt tobulesnio derinio neįmanoma surasti. Čia galite panaudoti ir obuolių pyragą, kakavą, šiltus pledus, krūvą pagalvėlių ant grindų bei jaukias šviesas, kurios prieš tai taip tiko savanaudiškam savęs lepinimo vakarui. Galima žiūrėti tam tikro žanro filmus, kurie patiks visiems svečiams arba filmus, turinčius kelias dalis, pavyzdžiui „Krikštatėvis“ ar „Žiedų valdovas“. Rizikinga žiūrėti naujus, nei karto nematytus filmus, nes kartais net aukščiausias įvertinimas gali nuvilti. Laiko patikrinta klasika, nesvarbu, kad ir jau kartą ar net daugiau matyta, patiks visiems, nebereiks taip įtemptai sekti filmo siužeto, liks laiko pokalbiams ir obuolių pyragui, o vakaras bus toks, kokio ir tikėjotės.

Grupinė šokių pamoka

Judriai jūsų draugų kompanijai, kurią sutikę mieste visi žino, ką švenčiate, patiks pradėti Gimtadienio šventę šokių pamoka. Geriausia rinktis šokį, kuris nėra sudėtingas, pavyzdžiui, lindihopas arba tokį, kuris sukelia gerus jaunystės prisiminimus – hip hopas. O  jeigu jūsų kompanija itin audringa bei linkusi laužyti taisykles – striptizas! Bendras išmoktas šokis ar keli nauji judesiai bus puikus gimtadienio vakaro pratęsimas klube, o momentinis fotoaparatas įamžins visas šauniausias ir judriausias vakarėlio akimirkas.

Teminis vakarėlis

Teminiai vakarėliai yra dabartinis visų švenčių „topas“, kuris daugumą pradeda erzinti ir kelti šypseną išgirdus apie dar vieną teminį vakarėlį. Visi yra bent kartą bandę disko, profesijas ar garsenybes, todėl suraskite unikaliausią įmanomą temą – jus ir jūsų pomėgius. Gimtadienio dalyviai nuoširdžiai stengiasi, kad tą dieną pasijustumėte ypatingai, todėl tapimas aistringais futbolo sirgaliais, roko fanais, aukštosios mados atstovais, magais ar „Sekso ir miesto“ herojais bus puikus priminimas draugams, ką mėgstate ir galbūt netgi palengvins dovanos paieškas.

Batutai

Esi jaunas, kol vis dar turi pirmų kartų. O kada buvo pirmas kartas, kai šventėte Gimtadienio šventę ant batuto? Vaikystėje, o gal niekada? Štai jums ir pirmas kartas. Paprastas vaikiškas džiaugsmas, jokio amžiaus limito, daug šypsenų ir juoko, o po kelių valandų, praleistų batutų centre, – ir jokio drąsos limito. Tai patiks ir ekstremalesniems, ir ramesniems jūsų draugams, nes kiekvienas pats nustato savo beprotiškumo galimybes. Beje, atleisite visus nuo pareigos ieškoti puošnių batelių, suknelės ar kaklaraiščio. Jeigu manote, kad šventė nebus pakankamai asmeniška, išsinuomokite salą vien savo kompanijai ir išdarinėkite viską, ko nepadarėte vaikystėje arba ką tik tedarėte vaikystėje!

Kokteilių vakarėlis

Vienas geras kokteilis yra vertas antro. Internete sklando tiek daug skirtingų kokteilių receptų, kurie atrodo pernelyg prabangūs įprastam vakarui, pernelyg sudėtingi didelei šventei ir tiesiog tobuli nedideliam Gimtadienio vakarėliui. Tokio vakarėlio metu kiekvienas gali išsirinkti savo firminį kokteilį, išbandyti naujus skonius ir elegantiškai įmesti kokteilinę vyšnaitę sukaktuvininkui į taurę. Galbūt ir prireiks šiek tiek daugiau taurių, skirtingų alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, įvairių vaisių, uogų, prieskonių, bet jūsų Gimtadienis taps fantazijos ir eksperimentų vieta. Užkandžiai privalomi!

Karaokė

Kiek kartų sėdėdami bare šypsojotės dėl penktadienio vakarą karaokė traukiančių kompanijų? Na, o kiek iš tų kartų ant scenos užlipote pats? Vis dėlto gimtadienio šventė yra būtent ta diena, kai leidžiama viskas. Būkštaujate, jog kitiems gali nepatikti jūsų pasirinkta daina ar balsas? Bet juk tai karaokė baras – čia visi žino apie skirtingas intonavimų variacijas. Visgi, jeigu pernelyg varžotės nepažįstamųjų, pasirinkite karaokė namuose, kur jūsų garbei sudainuos net tie, kurie niekada nedainuoja. Juk kiekvienas turi dainą, kuri skamba pagalvojus apie jus.

Maisto gaminimo vakarėlis

Vakarėlis „Pasigamink pats“ smarkiai populiarėja, o maisto kultūra pasiekia naujas aukštumas. Tai vienas iš geriausių būdų išbandyti receptus, kurie, jūsų nuomone, yra pernelyg sudėtingi, reikalauja itin daug laiko, produktų ar kruopštaus pasiruošimo. Na, o jaukioje draugų kompanijoje šiltų pokalbių apsuptyje, patiekalas gali virsti tikro virtuvės šefo šedevru. Nesvarbu, ar pasirinksite maisto gaminimą namuose, ar tam pritaikytuose restoranuose, ši gimtadienio idėja visuomet pasiteisins – svarbiausia didelis puodas ir skonių įvairovei neabejingi svečiai.

Prisiminimų orientacinis

Jūsų šventė į vieną būrį surenka pačius įvairiausius žmones, kuriuos sutikote per visą savo gyvenimą, kurie buvo ir liko jums be galo svarbiais iki šiol. Prisiminimų orientacinis žaidimas – tai būdas išreikšti savo šiltus jausmus draugams ir darkart išradingai prisiminti, kaip susipažinote, ką geriausio drauge patyrėte, ko iš šių žmonių išmokote ir pan. Beje, šis gimtadienio šventimo būdas puikiai tinkamas norint suorganizuoti jubiliatui siurprizą: sukurti jam prisiminimų maršrutą, kuriuo keliaujant kiekvienoje stotelėje jubiliato lauktų jam brangus draugas su simbolinėmis dovanėlėmis. Vėliau surengti fotografijų ir vaizdo įrašų peržiūrą, daiktų, kurie turi savo istoriją, tačiau yra užmiršti, apžiūrą. Juokingos praeities istorijos sugrąžins į praėjusias dienas, o primirštos emocijos primins, kokie brangūs jubiliatą supantys svečiai.

Stalo žaidimai

Nors stalo žaidimų vakarai daugeliui asocijuojasi su nuoboduliu, tačiau sugrįžkime į tą jaukų rudens vakarą brangių žmonių draugijoje: krūva stalo žaidimų, kelios jūsų draugų komandos, lengvas azartas ir pokalbiai yra būtent tai, kas sukurs smagaus vakarėlio efektą. Svečiai gali prisidėti prie Gimtadienio atsinešdami jiems labiausiai patinkančius žaidimus. Vakarą galima paįvairinti tiek loginiais, tiek judriais ar vaidybiniais žaidimais. Galbūt skamba ir pernelyg paprastai, tačiau prisipažinkite, kada buvo paskutinis kartas, kai susirinkote pažaisti būtent stalo žaidimų?

Gimtadienio žaidimai - ką veikti

Parengė

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą